Datum/Tijd | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | ||
---|---|---|---|---|---|
28 mrt. 20:00 | SV Warmunda O23-1 | Hillegom sv O23-2 | L. (Lex) Hubert (Assistent-scheidsrechter), P.O. (Olaf) de Wagt (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter) | ||
28 mrt. 20:00 | Hillegom sv VR1 | DSS VR2 | Linden, D. (Dennis) van der | ||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO8-1 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO8-2 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO8-3 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO8-4 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO8-5 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO9-1 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO9-2 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO9-3 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO9-4 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO9-5 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO9-6 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO10-1 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO10-2 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO10-3 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO10-4 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO10-5 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | sv Hillegom JO10-6 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO11-1 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO11-2 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO11-3 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO11-4 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO11-5 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO12-2 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO12-1 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 08:00 | Hillegom sv JO12-3 | Paastoernooi sv Hillegom | |||
30 mrt. 09:25 | VVSB MO15-1 | sv Hillegom MO15-1 | P.H. (Paul) Hekking (Scheidsrechter) | ||
30 mrt. 11:00 | Geel-Wit JO13-1 | Hillegom sv JO13-1 | |||
30 mrt. 11:30 | Hillegom sv O23-1 | Scheveningen O23-1 | A. (Anas) Rafia (Scheidsrechter) | ||
30 mrt. 11:45 | Meerburg JO18-3 | sv Hillegom JO18-2 | R.F. (Ronald) Marseille (Scheidsrechter) | ||
30 mrt. 12:00 | United sv/DAVO 3 | Hillegom sv 4 | |||
30 mrt. 12:30 | ODIN 59 O23-2 | Hillegom sv O23-3 | |||
30 mrt. 14:00 | Soest SO JO19-1 | sv Hillegom JO19-1 | F. (Fouad) Bakkali-Yakhlef (Scheidsrechter), M. (Michel) Warmerdam (Assistent-scheidsrechter), J.P. (Justin) Bohus (Assistent-scheidsrechter) | ||
30 mrt. 15:15 | sv Hillegom JO17-1 | DTA Fortius asv JO17-1 | Afgeschermd (Scheidsrechter) | ||
30 mrt. 19:00 | Hillegom sv 1 | Huizen | A. (Abderrahim) Essaghir (Assistent-scheidsrechter), C. (Chris) van Rijswijk (Assistent-scheidsrechter), P.J. (Pepijn) Helgering (Scheidsrechter) | ||
1 apr. 14:30 | Football Factory 6 | Hillegom sv 3 | |||
3 apr. 18:15 | Hillegom sv JO14-1 | Meerburg JO14-1 | |||
3 apr. 18:15 | Hillegom sv JO10-1 | ARC JO10-1 | |||
3 apr. 20:15 | Hillegom sv 3 | Swift 7 | M.J.C. (Marco) Broekhuizen (Scheidsrechter) | ||
3 apr. 20:15 | Hillegom sv JO19-1 | TEGENSTANDER |