Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Aanvangstijd | Scheidsrechters | Scheidsrechter | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
30 mrt. | Hillegom sv JO8-1 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO8-2 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO8-3 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO8-4 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO8-5 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO9-1 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO9-2 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO9-3 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO9-4 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO9-5 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO9-6 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO10-1 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO10-2 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO10-3 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO10-4 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO10-5 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | sv Hillegom JO10-6 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO11-1 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO11-2 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO11-3 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO11-4 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO11-5 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO12-2 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO12-1 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv JO12-3 | Paastoernooi sv Hillegom | 08:00 | ||||
30 mrt. | VVSB MO15-1 | Hillegom sv MO15-1 | 09:25 | P.H. (Paul) Hekking (Scheidsrechter) | P.H. (Paul) Hekking | ||
30 mrt. | Geel-Wit JO13-1 | Hillegom sv JO13-1 | 11:00 | ||||
30 mrt. | Hillegom sv O23-1 | Scheveningen O23-1 | 11:30 | A. (Anas) Rafia (Scheidsrechter) | A. (Anas) Rafia | ||
30 mrt. | Meerburg JO18-3 | Hillegom sv JO18-2 | 11:45 | R.F. (Ronald) Marseille (Scheidsrechter) | R.F. (Ronald) Marseille | ||
30 mrt. | United sv/DAVO 3 | Hillegom sv 4 | 12:00 | ||||
30 mrt. | ODIN 59 O23-2 | Hillegom sv O23-3 | 12:30 | ||||
30 mrt. | Soest SO JO19-1 | Hillegom sv JO19-1 | 14:00 | F. (Fouad) Bakkali-Yakhlef (Scheidsrechter), M. (Michel) Warmerdam (Assistent-scheidsrechter), J.P. (Justin) Bohus (Assistent-scheidsrechter) | F. (Fouad) Bakkali-Yakhlef | ||
30 mrt. | Hillegom sv JO17-1 | DTA Fortius asv JO17-1 | 15:15 | Afgeschermd (Scheidsrechter) | Afgeschermd | ||
30 mrt. | Hillegom sv 1 | Huizen | 19:00 | A. (Abderrahim) Essaghir (Assistent-scheidsrechter), C. (Chris) van Rijswijk (Assistent-scheidsrechter), P.J. (Pepijn) Helgering (Scheidsrechter) | P.J. (Pepijn) Helgering | ||
1 apr. | Football Factory 6 | Hillegom sv 3 | 14:30 | ||||
3 apr. | Hillegom sv JO14-1 | Meerburg JO14-1 | 18:15 | ||||
3 apr. | Hillegom sv JO10-1 | ARC JO10-1 | 18:15 | ||||
3 apr. | Hillegom sv 3 | Swift 7 | 20:15 | M.J.C. (Marco) Broekhuizen (Scheidsrechter) | M.J.C. (Marco) Broekhuizen |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | ||
---|---|---|---|---|---|
5 apr. 20:00 | Hillegom sv VR18+2 | Teylingen VR18+1 | |||
5 apr. 20:00 | FC Lisse VR18+1 | Hillegom sv VR18+1 | |||
5 apr. 20:10 | Zwaluwen Utrecht '11 VR3 | Hillegom sv VR1 | G.R. (Glenn Roderic) Maarschalkerweerd (Scheidsrechter) | ||
5 apr. 20:30 | Hillegom sv VR18+1 | FC Oegstgeest VR18+1 | |||
5 apr. 20:30 | RKAVV VR18+1 | Hillegom sv VR18+2 | |||
5 apr. 21:00 | Hillegom sv VR18+2 | Foreholte VR18+1 | |||
5 apr. 21:00 | Kagia VR18+1 | Hillegom sv VR18+1 | |||
6 apr. 08:30 | VVC fc JO8-1 | Hillegom sv JO8-1 | |||
6 apr. 08:30 | HBC JO9-3 | Hillegom sv JO9-6 | |||
6 apr. 08:30 | VVC fc JO9-1 | Hillegom sv JO9-2 | |||
6 apr. 08:30 | DIOS sv. JO11-3 | Hillegom sv JO11-5JM | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv MO13-1 | Quick Boys MO13-1 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO14-2 | Vogelenzang JO14-1 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO13-3 | Velsen Rkvv JO13-2 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO8-5 | VVC fc JO8-6 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO8-4 | Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-1 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO9-3 | Legmeervogels JO9-5 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO12-1 | VVC fc JO12-1 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO11-3 | Hoofddorp s.v. JO11-6 | |||
6 apr. 08:45 | Hillegom sv JO10-4 | Overbos sv. JO10-3 | |||
6 apr. 09:00 | Legmeervogels JO15-2 | Hillegom sv JO15-2 | |||
6 apr. 09:30 | VVC fc JO13-1 | Hillegom sv JO13-1 | |||
6 apr. 09:30 | VEW JO8-1 | Hillegom sv JO8-3 | |||
6 apr. 09:30 | Sporting Martinus JO9-1 | Hillegom sv JO9-1 | |||
6 apr. 09:30 | VEW JO9-1 | Hillegom sv JO9-4 | |||
6 apr. 09:30 | Olympia Haarlem JO10-2 | Hillegom sv JO10-6 | |||
6 apr. 09:45 | BVC Bloemendaal JO14-3 | Hillegom sv JO14-3 | |||
6 apr. 10:00 | Hillegom sv JO9-5 | Vogelenzang sv. JO9-1 | |||
6 apr. 10:00 | Hillegom sv JO10-5 | HBC JO10-5 | |||
6 apr. 10:00 | Hillegom sv JO10-1 | Buitenveldert sc. JO10-1 | |||
6 apr. 10:00 | Stormvogels ijvv JO8-2 | Hillegom sv JO8-2 | |||
6 apr. 10:00 | RODA '23 Rksv JO12-6 | Hillegom sv JO12-3 | |||
6 apr. 10:15 | FC Aalsmeer JO14-1 | Hillegom sv JO14-1 | |||
6 apr. 10:30 | Hillegom sv MO15-1 | VVSB MO15-1 | |||
6 apr. 10:30 | Hillegom sv JO15-4 | EDO hfc JO15-1JM | |||
6 apr. 10:45 | Hillegom sv JO15-1 | Hoofddorp s.v. JO15-2 | |||
6 apr. 11:00 | Hillegom sv JO15-3 | Zandvoort s.v. JO15-1 | |||
6 apr. 11:00 | DIOS sv. MO17-1 | Hillegom sv MO17-1 | |||
6 apr. 11:00 | Overbos sv. JO12-4 | Hillegom sv JO12-2 | |||
6 apr. 11:30 | Hillegom sv JO11-4 | HBC JO11-2 | |||
6 apr. 11:30 | DEM (RKVV) JO11-2 | Hillegom sv JO11-1 | |||
6 apr. 11:30 | HBC JO10-2 | Hillegom sv JO10-2 | |||
6 apr. 12:00 | Hillegom sv JO17-2 | Voorschoten`97 JO17-3 | |||
6 apr. 12:00 | Graaf W II VAC O23-1 | Hillegom sv O23-1 | J.S. (Jessy) Zwaard (Scheidsrechter) | ||
6 apr. 12:30 | Hillegom sv O23-2 | FC Lisse O23-2 | |||
6 apr. 12:30 | Hillegom sv MO17-2 | DIOS sv. MO17-3 | |||
6 apr. 12:30 | RODA '23 Rksv JO13-6 | Hillegom sv JO13-2 | |||
6 apr. 12:30 | Overbos sv. JO11-2 | Hillegom sv JO11-2 | |||
6 apr. 12:45 | Hillegom sv JO18-1 | ZVC '22 JO18-1 | |||
6 apr. 14:15 | Swift 7 | Hillegom sv 3 | |||
6 apr. 14:15 | Full Speed JO18-1 | Hillegom sv JO18-2 | |||
6 apr. 14:30 | ROAC JO16-1 | Hillegom sv JO16-1 | |||
6 apr. 14:45 | Rijnsburgse Boys 5 | Hillegom sv 6 | |||
6 apr. 14:45 | Onze Gezellen 2 | Hillegom sv 2 | |||
6 apr. 14:45 | Haarlem-Kennemerland f.c. JO10-7 | Hillegom sv JO10-3 | |||
6 apr. 15:00 | Hillegom sv 5 | Legmeervogels 4 | |||
6 apr. 15:00 | Hillegom sv O23-3 | UNO vv O23-4 | |||
6 apr. 15:00 | Wilhelmus JO19-1 | Hillegom sv JO19-1 | R.M. (Ricardo) Warring (Scheidsrechter) | ||
6 apr. 15:00 | Legends 1 Martijn de Ridder | Legends 7 Peter Veld | |||
6 apr. 15:00 | Legends 3 Olaf de Wagt | Legends 2 Maurice van der Lans | |||
6 apr. 15:00 | Legends 10 Smerko Kroszynski | Legends 16 Ralph Burgerhout | |||
6 apr. 15:00 | Legends 12 Rene van der Post | Legends 17 Maarten Tromp | |||
6 apr. 15:00 | Legends 4 John Warmerdam | Legends 5 Peter Dedel | |||
6 apr. 15:00 | Legends 13 Roy Schimmel | Legends 15 Jelle Smits | |||
6 apr. 15:00 | Legends 9 Rob Hoogkamer | Legends 8 Barry Houtzager | |||
6 apr. 15:15 | Hillegom sv JO17-1 | DSS JO17-1 | |||
7 apr. 11:00 | Hillegom sv 4 | KDO sv 5 | |||
7 apr. 11:30 | KFC VR1 | Hillegom sv VR1 | W. (Willem) Veltman (Scheidsrechter) | ||
7 apr. 13:00 | Hillegom sv 5 | Germaan/De Eland asv 2 | |||
7 apr. 14:00 | Vitesse 22 1 | Hillegom sv 1 | B. (Bora) Ari (Scheidsrechter), M.J.M.H. (Michel) Tiemessen (Assistent-scheidsrechter), A. (Ahmed) El Bouiadi (Assistent-scheidsrechter) | ||
8 apr. 20:00 | Hillegom sv VR1 | Geel Wit '20 sv. VR2 | A.W. (Ton) Gooijers (Scheidsrechter) | ||
8 apr. 20:55 | Hillegom sv 1 | Olympia Haarlem 2 | A.W. (Ton) Gooijers (Scheidsrechter) | ||
10 apr. 18:15 | Hillegom sv JO15-1 | TEGENSTANDER | |||
10 apr. 20:15 | sv Hillegom VR1 | Quick Boys VR1 |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | ||
---|---|---|---|---|---|
13 apr. 08:30 | Onze Gezellen JO8-2 | sv Hillegom JO8-4 | |||
13 apr. 08:30 | Hoofddorp s.v. JO9-8 | sv Hillegom JO9-3 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO13-1 | Hoofddorp s.v. JO13-2 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO13-2 | Hoofddorp s.v. JO13-6 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO8-3 | Koninklijke HFC JO8-8 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO8-2 | VSV JO8-2 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO9-4 | Onze Gezellen JO9-5 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO9-2 | Koninklijke HFC JO9-4 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO12-2 | HSV'69 JO12-1 | |||
13 apr. 08:45 | sv Hillegom JO11-2 | BSM sv JO11-1 | |||
13 apr. 08:45 | BSM sv JO9-2 | sv Hillegom JO9-5 | |||
13 apr. 09:30 | DIOS sv. JO10-4 | sv Hillegom JO10-5 | |||
13 apr. 10:00 | sv Hillegom JO8-1 | Alliance '22 sv. JO8-1 | |||
13 apr. 10:00 | sv Hillegom JO9-1 | SCPB'22 JO9-2 | |||
13 apr. 10:00 | sv Hillegom JO9-6 | RCH JO9-2 | |||
13 apr. 10:00 | sv Hillegom JO10-2 | Alliance '22 sv. JO10-5 | |||
13 apr. 10:00 | BSM sv JO11-2 | sv Hillegom JO11-3 | |||
13 apr. 10:30 | sv Hillegom JO12-3 | UNO vv JO12-2 | |||
13 apr. 10:30 | sv Hillegom JO11-1 | Velsen Rkvv JO11-1 | |||
13 apr. 10:30 | RKDES JO15-2 | sv Hillegom JO15-4 | |||
13 apr. 10:30 | DIOS JO12-1JM | sv Hillegom JO12-1 | |||
13 apr. 10:30 | DEM (RKVV) JO10-1 | sv Hillegom JO10-1 | |||
13 apr. 10:45 | sv Hillegom JO14-3 | ODIN 59 JO14-4 | |||
13 apr. 10:45 | sv Hillegom JO14-1 | Legmeervogels JO14-1 | |||
13 apr. 10:45 | sv Hillegom JO15-2 | FC Aalsmeer JO15-2 | |||
13 apr. 11:00 | Hoofddorp s.v. JO10-7 | sv Hillegom JO10-4 | |||
13 apr. 11:30 | sv Hillegom JO11-5 | Hoofddorp s.v. JO11-8 | |||
13 apr. 11:30 | sv Hillegom JO10-3 | Zandvoort s.v. JO10-3 | |||
13 apr. 11:30 | Hillegom sv JO10-6 | United sv/DAVO JO10-2 | |||
13 apr. 12:00 | Hillegom sv MO17-2 | SCPB'22 MO17-2 | |||
13 apr. 12:00 | United sv/DAVO JO14-1 | sv Hillegom JO14-2 | |||
13 apr. 12:15 | Hoofddorp s.v. JO8-9 | sv Hillegom JO8-5 | |||
13 apr. 12:45 | Hillegom sv 2 | IJmuiden vv. 3 | |||
13 apr. 12:45 | Hillegom sv O23-2 | SV Warmunda O23-1 | |||
13 apr. 12:45 | sv Hillegom JO16-1 | HVV JO16-2 | |||
13 apr. 12:45 | sv Hillegom JO18-2 | Meerburg JO18-3 | |||
13 apr. 13:00 | Quick Boys MO15-3 | sv Hillegom MO15-1 | |||
13 apr. 13:00 | AGB JO15-1 | sv Hillegom JO15-1 | |||
13 apr. 14:00 | Scheveningen O23-1 | Hillegom sv O23-1 | |||
13 apr. 14:00 | Nieuw West United SV JO17-1 | sv Hillegom JO17-1 | |||
13 apr. 14:30 | Olympia Haarlem 6 | Hillegom sv 5 | |||
13 apr. 14:30 | vv Zwanenburg O23-1 | Hillegom sv O23-3 | |||
13 apr. 14:30 | Vitesse 22 JO18-1 | sv Hillegom JO18-1 | J.N. (John) Lute (Assistent-scheidsrechter), N. (Nick) van der Himst (Scheidsrechter) | ||
13 apr. 14:45 | DSS JO15-2 | sv Hillegom JO15-3- | |||
13 apr. 15:00 | Hillegom sv 6 | FC Lisse 8 | |||
13 apr. 15:00 | Hillegom sv 3 | RODA '23 Rksv 3 | |||
13 apr. 15:15 | sv Hillegom JO19-1 | FC Den Helder JO19-1 | |||
13 apr. 16:15 | Quick Boys JO17-3 | sv Hillegom JO17-2 | |||
13 apr. 16:45 | UNO vv 3 | Hillegom sv 4 | |||
13 apr. 16:45 | DSS JO13-3 | sv Hillegom JO13-3 | |||
14 apr. 09:30 | Nicolaas Boys 4 | Hillegom sv 4 | |||
14 apr. 11:00 | Hillegom sv VR1 | VIOS-W VR1 | |||
14 apr. 11:30 | Hillegom sv 3 | ASC 4 | |||
14 apr. 11:30 | Meer De sv. 2 | Hillegom sv 2 | |||
14 apr. 12:00 | DIO sv. 2 | Hillegom sv 5 | |||
14 apr. 14:00 | Hillegom sv 1 | AGB 1 | |||
15 apr. 20:00 | Hillegom sv 2 | HYS 1 | |||
17 apr. 18:15 | Hillegom sv MO13-1 | TEGENSTANDER | |||
17 apr. 20:15 | Hillegom sv MO17-1 | TEGENSTANDER |