• 45+1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Marsbergen, Gerard vanOverige stafTeammanager
    Marsbergen, Hans vanOverige stafTeammanager
    Oudshoorn, AndréOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hillegom sv 45+1 (0297 Veteranen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+117132268244441
    2Altius 45+118112553351835
    3Sporting Martinus 45+2177554742526
    4Hillegom sv 45+1187474540525
    5Parkstad SV 45+1186574554-923
    6Diemen sv. 45+1177194461-1722
    7RODA '23 Rksv 45+1174763545-1019
    8RCZ 45+11660104562-1718
    9Real Sranang sv. 45+2165294154-1317
    10De Wherevogels 45+11852116167-617
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blokker, LeonTeamspeler
    Griekspoor, TonTeamspeler
    Groot, Gerard deTeamspeler
    Hessling, R.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.