• Update - De voorlopige teamindelingen van de jeugd staan op de website

  21 jul 2019 Beheerder
 • In de 5e update zijn de teams JO10-2 en JO10-3 samengesteld.

  In de 4e update zijn wijzigingen aangebracht in o.a. de JO11-5, JO10-5, JO13-3, JO142-3 en JO14-3

  In de 3e update zijn er kleine wijzigingen aangebracht in de JO10, JO11, JO16 en JO17 teams. 

  In deze 2e update is Aidan Ryan toegevoegd als Trainer/coach van de JO17-1 en zijn er in de teams van de categorie JO9 en JO10 een paar kleine wijzigingen aangebracht.

  De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn in volle gang. Natuurlijk willen alle spelers weten in welk team en met wie zij volgend seizoen gaan voetballen. De voorlopige teams zijn nu samengesteld en op de website gezet. Je kan de indelingen vinden onder het menu-item "Teams Voetbal" en "Voorlopige indelingen"
  Het zijn de voorlopige indelingen dus wijzigingen kunnen nog aangebracht worden en als jij je naam niet terug kan vinden in de opstellingen, stuur dan een e-mail aan de hoofdleider van jouw leeftijdscategorie. De emailadressen staan bovenaan in het document.

  UPDATE: De teams in de categorieèn JO17 en JO19 zijn aangepast