• JO13-4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Simon van denTechnische stafTrainer/coach
    Rovekamp, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 09:00Victoria JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-1Sportpark Loosdrecht
    16 mrt. 08:45Hillegom sv JO13-2007-1 - Fortuna Wormerv. JO13-2007-1Sportpark De Zanderij
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Reiger Boys JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-11 - 0
  • Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-13300163139
    2DIOS JO13-2007-132016426
    3UVS JO13-2007-1310229-73
    4VVC JO13-2007-1300319-80

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7Kon. HFC JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus JO13-2007-111004403
    2Hillegom sv JO13-2007-110014400

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria JO13-2007-12200132116
    2RODA 23 JO13-2007-1220010286
    3Reiger Boys JO13-2007-121103214
    4Hoofddorp s.v. JO13-2007-111007253
    5Jonathan JO13-2007-111002113
    6Almere FC JO13-2007-121019813
    7Bloemendaal JO13-2007-1210157-23
    8DEM JO13-2007-1201134-11
    9Kampong JO13-2007-1100115-40
    10Fortuna Wormerv. JO13-2007-1100127-50
    11Hillegom sv JO13-2007-1200258-30
    12KFC JO13-2007-12002113-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanhane, DylanTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Degenaars, KayanTeamspelerAanvaller
    Haaften, Timo vanTeamspelerVerdediger
    Heemskerk, YesTeamspelerAanvaller
    Hesteren, Jelte vanTeamspelerAanvaller
    Jansen, SemTeamspelerMiddenvelder
    Jongsma, HuubTeamspelerDoelverdediger
    Lans, Roel v.d.TeamspelerVerdediger
    Meer, Lorenzo van derTeamspelerMiddenvelder
    Mohammad, YousefTeamspelerAanvaller
    Tavares, DamianTeamspelerVerdediger
    Volkert, ViggoTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.