• JO13-4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Simon van denTechnische stafTrainer/coach
    Rovekamp, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-13300163139
    2DIOS JO13-2007-132016426
    3UVS JO13-2007-1310229-73
    4VVC JO13-2007-1300319-80

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11182139152426
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1116142926319
    5ZOB JO13-2007-1115062124-315
    6DIOS JO13-2007-11142530171314
    7JO13-2007-2104152526-113
    8SVA JO13-2007-1114162330-713
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1113261523-811
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus JO13-2007-111004403
    2Hillegom sv JO13-2007-110014400

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 JO13-2007-11192054144029
    2Hoofddorp s.v. JO13-2007-11191167224528
    3Bloemendaal JO13-2007-11181234201425
    4Victoria JO13-2007-11180345182724
    5Almere FC JO13-2007-1114252835-714
    6Reiger Boys JO13-2007-1114251321-814
    7KFC JO13-2007-1114251731-1414
    8Jonathan JO13-2007-1114071440-2612
    9DEM JO13-2007-1113262532-711
    10Kampong JO13-2007-1112272635-98
    11Hillegom sv JO13-2007-1112091243-316
    12Fortuna Wormerv. JO13-2007-1111281741-245
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanhane, DylanTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Degenaars, KayanTeamspelerAanvaller
    Haaften, Timo vanTeamspelerVerdediger
    Heemskerk, YesTeamspelerAanvaller
    Hesteren, Jelte vanTeamspelerAanvaller
    Jansen, SemTeamspelerMiddenvelder
    Jongsma, HuubTeamspelerDoelverdediger
    Lans, Roel v.d.TeamspelerVerdediger
    Meer, Lorenzo van derTeamspelerMiddenvelder
    Mohammad, YousefTeamspelerAanvaller
    Tavares, DamianTeamspelerVerdediger
    Volkert, ViggoTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.