• JO13-4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Simon van denTechnische stafTrainer/coach
    Rovekamp, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.ADO '20 JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-11 - 3
    8 dec.Hillegom sv JO13-2007-1 - ZOB JO13-2007-13 - 1
  • Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-13300163139
    2DIOS JO13-2007-132016426
    3UVS JO13-2007-1310229-73
    4VVC JO13-2007-1300319-80

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-111100143162730
    2KFC JO13-2007-11072135142123
    3Overbos JO13-2007-11054137181919
    4Zaanlandia JO13-2007-1105142425-116
    5DIOS JO13-2007-11142530171314
    6Kon. HFC JO13-2007-284132317613
    7SVA JO13-2007-1114162330-713
    8ZOB JO13-2007-1104061923-412
    9FC Uitgeest JO13-2007-1113351817112
    10ADO '20 JO13-2007-1114072732-512
    11DSS JO13-2007-1103251421-711
    12UNO vv JO13-2007-1111010770-633

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Martinus JO13-2007-111004403
    2Hillegom sv JO13-2007-110014400
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanhane, DylanTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Degenaars, KayanTeamspelerAanvaller
    Haaften, Timo vanTeamspelerVerdediger
    Heemskerk, YesTeamspelerAanvaller
    Hesteren, Jelte vanTeamspelerAanvaller
    Jansen, SemTeamspelerMiddenvelder
    Jongsma, HuubTeamspelerDoelverdediger
    Lans, Roel v.d.TeamspelerVerdediger
    Meer, Lorenzo van derTeamspelerMiddenvelder
    Mohammad, YousefTeamspelerAanvaller
    Tavares, DamianTeamspelerVerdediger
    Volkert, ViggoTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.