• JO13-4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Simon van denTechnische stafTrainer/coach
    Rovekamp, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 10:00Sporting Martinus JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-1Sportpark Overburg
    27 okt. 09:00Hillegom sv JO13-2007-1 - KFC JO13-2007-1Sportpark De Zanderij
    3 nov. 12:45DIOS JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-1Sportpark Jan Schrama
    10 nov. 09:00Hillegom sv JO13-2007-1 - Overbos JO13-2007-1Sportpark De Zanderij
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.Hillegom sv JO13-2007-1 - DSS JO13-2007-12 - 1
    13 okt.Zaanlandia JO13-2007-1 - Hillegom sv JO13-2007-11 - 2
  • Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos JO13-2007-144002442012
    2Kon. HFC JO13-2007-24301155109
    3Hillegom sv JO13-2007-1430112849
    4KFC JO13-2007-1321013587
    5Zaanlandia JO13-2007-142021012-26
    6DIOS JO13-2007-131118444
    7FC Uitgeest JO13-2007-1411245-14
    8DSS JO13-2007-1411269-34
    9ADO '20 JO13-2007-14103111103
    10ZOB JO13-2007-14103811-33
    11SVA JO13-2007-14103617-113
    12UNO vv JO13-2007-14103632-263

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-13300163139
    2DIOS JO13-2007-132016426
    3UVS JO13-2007-1310229-73
    4VVC JO13-2007-1300319-80

    Poulestanden Hillegom sv JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv JO13-2007-100000000
    2Sporting Martinus JO13-2007-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aanhane, DylanTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Degenaars, KayanTeamspelerAanvaller
    Haaften, Timo vanTeamspelerVerdediger
    Heemskerk, YesTeamspelerAanvaller
    Hesteren, Jelte vanTeamspelerAanvaller
    Jansen, SemTeamspelerMiddenvelder
    Lans, Roel v.d.TeamspelerVerdediger
    Meer, Lorenzo van derTeamspelerMiddenvelder
    Mohammad, YousefTeamspelerAanvaller
    Tavares, DamianTeamspelerVerdediger
    Volkert, ViggoTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.