• Paastoernooi 2022 voor de jeugd

  Op zaterdag 16 april 2022 organiseert SV Hillegom weer haar jaarlijkse jeugd thuistoernooi. We organiseren een toernooi voor de JO8 tot en met de JO15. In de ochtend spelen de JO8 t/m JO12 (kwart en half veld). De JO13 t/m JO15 spelen in de middag (heel veld).

  De ochtend is nu voor meer dan 60% gevuld. De middag is voor ongeveer 30% gevuld. 

  Hieronder is te zien in welke klasse onze deelnemende teams spelen. Meer informatie over de poules, veldindeling en het programma volgt nog.

  Paastoernooi jeugd 2022

  Inschrijven

  Download onderstaand inschrijfformulier om je team aan te melden voor deelname. Mail het inschrijfformulier naar: jeugd-toernooien@svhillegom.nl Inschrijfformulier SV Hillegom toernooi

  Vrijwilligers

  Wel zijn we nog op zoek naar vrijwilligers (scheidsrechters) die ons op deze dag willen ondersteunen. Denk hierbij aan het uitzetten van velden, het verkopen van etenswaren, teams ontvangen, wedstrijden fluiten etc. Vele handen maken licht werk. We kunnen alle hulp gebruiken. Meld je hier aan als vrijwilliger: jeugd-toernooien@svhillegom.nl

  Paastoernooi jeugd 2022 1