• Pinkstertoernooi 2022 voor de meiden


  Deelnemende verenigingen, spelers, leiders, supporters en scheidsrechters kunnen via deze link alle informatie van het toernooi bekijken: https://www.tournify.nl/live/svhillegom-meidentoernooi

  Maandag 6 juni 2022 is het weer tijd voor de meiden van SV Hillegom en tegenstanders uit de wijde omgeving. Op onze 3 mooie kunstgrasvelden zullen weer mooie, fanatieke en sportieve wedstrijden worden gespeeld. Daarnaast is er natuurlijk voldoende gelegenheid voor gezelligheid. Meer informatie over de poules, veldindeling en het programma volgt nog.

  Inschrijven

  Meld je aan voor dit toernooi via jeugd-toernooien@svhillegom.nl
  Wij zoeken nog enkele MO19 teams in de hoofdklasse - 2e klasse om de poules compleet te maken. 

  Vrijwilligers

  Wel zijn we nog op zoek naar vrijwilligers (scheidsrechters) die ons op deze dag willen ondersteunen. Denk hierbij aan het uitzetten van velden, het verkopen van etenswaren, teams ontvangen, wedstrijden fluiten etc. Vele handen maken licht werk. We kunnen alle hulp gebruiken. Meld je hier aan als vrijwilliger: jeugd-toernooien@svhillegom.nl

  Sponsoren

  Paastoernooi jeugd 2022 6

  Paastoernooi jeugd 2022 9

   

  Paastoernooi jeugd 2022 10

   

   

  Paastoernooi jeugd 2022 12

   

  Paastoernooi jeugd 2022 3

   

  BMN Bouwmaterialen groothandel - BMN

   

  Pinkstertoernooi meiden 2022

   

  Paastoernooi jeugd 2022 15