• Programma deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechtersScheidsrechter
    15 okt.Zaalvoetbal Onze Gezellen 6Hillegom sv 121:05P.T.J. (Peter) Andre (Scheidsrechter)P.T.J. (Peter) Andre
    15 okt.DSK 3Hillegom sv 222:00S.A.E. (Santino) Nelissen (Scheidsrechter)S.A.E. (Santino) Nelissen
    17 okt.HYS 2Hillegom sv 319:15
    17 okt.Hillegom sv JO15-1VVC fc JO15-119:30M. (Martijn) Doest (Scheidsrechter)M. (Martijn) Doest
    17 okt.OSV VR1Hillegom sv VR121:10O. (Olaf) Timmer (Scheidsrechter)O. (Olaf) Timmer
    20 okt.DWS afc JO8-1Hillegom sv JO8-108:30
    20 okt.Overbos sv. JO10-1Hillegom sv JO10-108:30
    20 okt.Hillegom sv JO11-5VVC fc JO11-709:00
    20 okt.DSOV JO8-3Hillegom sv JO8-409:00
    20 okt.RKDES JO9-3Hillegom sv JO9-509:30J. (Jorn) Spring in 't Veld (Spelbegeleider)
    20 okt.Hillegom sv JO10-5Hoofddorp s.v. JO10-610:00S. (Senna) Beks (Spelbegeleider)
    20 okt.Hillegom sv JO10-3VVC fc JO10-310:00
    20 okt.Hillegom sv JO10-2Koninklijke HFC JO10-210:00
    20 okt.Hillegom sv JO9-6Hoofddorp s.v. JO9-710:00E.B.S. (Esmee) Daalman (Spelbegeleider)
    20 okt.Sporting Martinus JO13-2007-1Hillegom sv JO13-2007-110:00
    20 okt.Hillegom sv JO12-3Overbos sv. JO12-710:15D. (Damian) Krispijn (Scheidsrechter)D. (Damian) Krispijn
    20 okt.Hillegom sv JO11-3Hoofddorp s.v. JO11-410:15M. (Mika) Broekhuizen (Scheidsrechter)M. (Mika) Broekhuizen
    20 okt.Overbos sv. JO15-3Hillegom sv JO15-412:00
    20 okt.S.V. Kickers'69 MO19-1Hillegom sv MO19-112:00
    20 okt.DIOS sv. JO14-4Hillegom sv JO14-312:30
    20 okt.FC Oegstgeest 6Hillegom sv 512:30Afgeschermd (Scheidsrechter)Afgeschermd
    20 okt.Hillegom sv JO15-1Hoofddorp s.v. JO15-212:45M. (Martijn) Doest (Scheidsrechter)M. (Martijn) Doest
    20 okt.Hillegom sv JO17-1UNO vv JO17-113:00S. (Sico) van der Horst (Scheidsrechter), S. (Sander) Wiertzema (Scheidsrechter)S. (Sico) van der Horst
    20 okt.DIOS sv. JO15-4Hillegom sv JO15-314:00
    20 okt.Hillegom sv JO19-1Schoten vv. JO19-115:00R.T. (René) Stroombergen (Scheidsrechter)R.T. (René) Stroombergen
    20 okt.Hillegom sv JO16-1FC Zaandam JO16-115:00
    20 okt.Legends 1 Martijn de RidderLegends 3 Jan Woudstra15:00
    20 okt.Legends 4 Boom WarmerdamLegends 2 Maurice v.d. Lans15:00
    20 okt.Legends 5 Peter DedelLegends 13 Hans van Marsbergen15:00
    20 okt.Legends 6 Mark BoeleLegends 12 Tijmen de Boer15:00
    20 okt.Legends 7 Peter VeldtLegends 11 Eric Wynia15:00
    20 okt.Legends 8 Barry HoutzagerLegends 9 Gerard Hoogkamer15:00
    20 okt.Hillegom sv JO19-2THB JO19-116:00Afgeschermd (Scheidsrechter)Afgeschermd
    21 okt.Hillegom sv VR1Limmen VR111:00Afgeschermd (Scheidsrechter)Afgeschermd
    21 okt.Hillegom sv 6Buitenveldert sc. 611:30
    21 okt.FC Den Helder 2Hillegom sv 211:30J.C.J.M. (Jan) Langedijk (Scheidsrechter), W. (Wim) van Veen (Assistent-scheidsrechter), K. (Kevin) Liebeton (Assistent-scheidsrechter)J.C.J.M. (Jan) Langedijk
    21 okt.Hillegom sv 3AGB 214:00O. (Oktay) Yildirim (Scheidsrechter)O. (Oktay) Yildirim
    21 okt.NVC 1Hillegom sv 114:00B.H. (Bastiaan) Evers (Scheidsrechter), H.L. (Hilko) Siemens (Assistent-scheidsrechter)B.H. (Bastiaan) Evers
    21 okt.Swift 4Hillegom sv 514:00M. (Mohamed) Makdan (Scheidsrechter)M. (Mohamed) Makdan
    21 okt.Overbos sv. VR1Hillegom sv VR214:30
  • Programma volgende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersScheidsrechter
    24 okt.Hillegom sv VR1Wartburgia asv VR4C. (Cor) Zwanenburg (Scheidsrechter)C. (Cor) Zwanenburg
    24 okt.Geel Wit '20 sv. 2Hillegom sv 4R.A.L. (Robert) Zuidam (Scheidsrechter)R.A.L. (Robert) Zuidam
    24 okt.Hillegom sv 3Geel Wit '20 sv. 1C. (Cor) Zwanenburg (Scheidsrechter)C. (Cor) Zwanenburg
    26 okt.Hillegom sv 3DIOS sv. 8C. (Cor) Zwanenburg (Scheidsrechter)C. (Cor) Zwanenburg
    26 okt.Zandvoort Noord zvv. 2Hillegom sv 2
    26 okt.DIOS sv. 4Hillegom sv 1J.A.M. (Jan) Kolk (Scheidsrechter)J.A.M. (Jan) Kolk
    27 okt.Alliance '22 sv. JO14-3Hillegom sv JO14-3
    27 okt.Alliance '22 sv. JO11-4Hillegom sv JO11-6
    27 okt.HBC JO10-6MHillegom sv JO10-4Afgeschermd (Spelbegeleider)
    27 okt.Overbos sv. JO9-4Hillegom sv JO9-5
    27 okt.Onze Gezellen JO8-2Hillegom sv JO8-4
    27 okt.Hillegom sv JO13-2UNO vv JO13-3
    27 okt.Hillegom sv JO9-2HBC JO9-1
    27 okt.Hillegom sv JO9-3KDO sv JO9-1
    27 okt.Hillegom sv JO8-2Alliance '22 sv. JO8-2
    27 okt.Hillegom sv JO8-5DSOV JO8-2
    27 okt.Argon JO12-3Hillegom sv JO12-2
    27 okt.Hillegom sv JO13-2007-1KFC JO13-2007-1
    27 okt.Hillegom sv JO11-5Vlug en Vaardig cvv. JO11-1
    27 okt.VEW JO9-1Hillegom sv JO9-6
    27 okt.Badhoevedorp sc. JO11-2Hillegom sv JO11-4
    27 okt.SDZ JO9-2Hillegom sv JO9-1
    27 okt.HBC JO8-4Hillegom sv JO8-3
    27 okt.Hillegom sv JO10-3FC Aalsmeer JO10-3
    27 okt.Hillegom sv JO10-5Hoofddorp s.v. JO10-8
    27 okt.Hillegom sv JO8-1ODIN 59 JO8-1
    27 okt.Hillegom sv MO13-1Volendam (rkav) MO13-2
    27 okt.Swift JO10-1Hillegom sv JO10-1
    27 okt.Hillegom sv JO11-1DCG Rksv JO11-2
    27 okt.Hillegom sv JO11-3Koninklijke HFC JO11-7
    27 okt.CSW JO15-3Hillegom sv JO15-2
    27 okt.RCH JO15-2Hillegom sv JO15-4
    27 okt.Koninklijke HFC JO12-8Hillegom sv JO12-3
    27 okt.Zandvoort s.v. JO19-1Hillegom sv JO19-1
    27 okt.Overbos sv. JO13-4Hillegom sv JO13-3
    27 okt.Hillegom sv JO13-1FC Uitgeest JO13-1M. (Martijn) Doest (Scheidsrechter)M. (Martijn) Doest
    27 okt.Argon JO15-4Hillegom sv JO15-3
    27 okt.RKDES JO10-6MHillegom sv JO10-6
    27 okt.Hillegom sv MO17-1RKAVV MO17-1
    27 okt.Hillegom sv JO16-3HBC JO16-2
    27 okt.Hillegom sv JO16-2Vitesse 22 JO16-1
    27 okt.Hillegom sv JO14-2FC Aalsmeer JO14-1
    27 okt.Alliance '22 sv. JO9-5Hillegom sv JO9-4
    27 okt.UNO vv JO15-1Hillegom sv JO15-1
    27 okt.Hillegom sv 2Swift 5
    27 okt.Hillegom sv JO17-2Velsen Rkvv JO17-1
    27 okt.Hillegom sv 5Foreholte 1
    27 okt.Geel Wit '20 sv. JO10-2Hillegom sv JO10-2
    27 okt.Graaf W II VAC MO15-1Hillegom sv MO15-1
    27 okt.Quick Boys 11Hillegom sv 6
    27 okt.Meerburg MO19-1Hillegom sv MO19-1
    27 okt.FC Aalsmeer 3Hillegom sv 4
    27 okt.Volendam (rkav) JO17-2Hillegom sv JO17-1R. (Remco) Steenbergen (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter)Afgeschermd
    27 okt.Hillegom sv 3VVA/Spartaan 3
    27 okt.Hillegom sv JO16-1Haarlem-Kennemerland f.c. JO16-1
    27 okt.ST Schagen/SRC JO14-1Hillegom sv JO14-1R.J.C. (Ralph) Wijnker (Scheidsrechter)R.J.C. (Ralph) Wijnker
    28 okt.DIOS sv. JO19-5Hillegom sv JO19-3
    28 okt.Hillegom sv 9Velsen Rkvv 10
    28 okt.Hillegom sv 8Heemstede hfc 3
    28 okt.Hillegom sv 2LSVV 2M.W. (Martin) de Jager (Scheidsrechter)
    28 okt.Hillegom sv 5ADO '20 4J.A. (Johan) Brinkman (Scheidsrechter)
    28 okt.Hillegom sv VR1Alcmaria Victrix VR1
    28 okt.HYS 5Hillegom sv 6
    28 okt.SJZ 2Hillegom sv 4S. (Steven) van der End (Scheidsrechter)
    28 okt.FC Aalsmeer 5Hillegom sv 10
    28 okt.Schoten vv. 2Hillegom sv 3S. (Sander) Wiertzema (Scheidsrechter)
    28 okt.Hillegom sv JO19-1AS'80 JO19-1
    28 okt.Hillegom sv VR2Bernardus VR1
    28 okt.Waterloo 2Hillegom sv 7
    28 okt.Hillegom sv 1JOS WatergraafsmeerM.K. (Manoj) Rampersad (Scheidsrechter)
    28 okt.Koninklijke HFC JO19-4Hillegom sv JO19-2
  • Programma komende tijd

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechters
    29 okt.Hillegom sv 3Zaalvoetbal Onze Gezellen 1619:10
    29 okt.Hillegom sv VR1SIZO vv VR120:05W.J.M. (Wim) Wubbe (Scheidsrechter)
    29 okt.Hillegom sv 2Geel Wit '20 sv. 120:05G.J.C. (Gerard) Cordes (Scheidsrechter)
    29 okt.Hillegom sv 1DIOS sv. 221:00W.J.M. (Wim) Wubbe (Scheidsrechter), C. (Coop) Verlaan (Scheidsrechtersbegeleider AV)
    31 okt.Hillegom sv J013-1FC Lisse J013-119:30
    2 nov.Hillegom sv VR18+1FC Lisse VR18+220:00
    2 nov.FC Lisse VR18+1Hillegom sv VR18+120:30
    2 nov.Hillegom sv VR18+1Kagia VR18+121:00
    2 nov.Stompwijk'92 VR18+1Hillegom sv VR18+122:00
    3 nov.UNO vv JO11-2Hillegom sv JO11-308:30
    3 nov.Overbos sv. JO11-5Hillegom sv JO11-508:30
    3 nov.VVC fc JO9-3Hillegom sv JO9-308:30
    3 nov.Overbos sv. JO8-3Hillegom sv JO8-508:30
    3 nov.Hillegom sv JO9-4Koninklijke HFC JO9-808:45
    3 nov.Hillegom sv JO9-1Haarlem-Kennemerland f.c. JO9-108:45
    3 nov.Hillegom sv JO9-5Vogelenzang sv. JO9-108:45
    3 nov.Hillegom sv JO8-3JO08-208:45
    3 nov.Hillegom sv JO11-4VVC fc JO11-609:00
    3 nov.Hillegom sv JO11-6HBC JO11-409:00
    3 nov.Atletico Club Amsterdam JO8-1Hillegom sv JO8-109:00
    3 nov.DIO sv. JO10-2Hillegom sv JO10-509:15
    3 nov.VVC fc JO10-2Hillegom sv JO10-309:30
    3 nov.VVC fc MO13-1Hillegom sv MO13-109:30
    3 nov.Bloemendaal JO11-2Hillegom sv JO11-109:45
    3 nov.Hillegom sv JO13-3HBC JO13-410:00
    3 nov.Hillegom sv JO10-6Koninklijke HFC JO10-1210:00
    3 nov.Hillegom sv JO10-1DSS JO10-110:00
    3 nov.Hillegom sv JO10-2AFC JO10-210:00
    3 nov.Hillegom sv JO9-6Koninklijke HFC JO9-1010:00
    3 nov.DSS JO14-2Hillegom sv JO14-210:00
    3 nov.Koninklijke HFC JO8-5Hillegom sv JO8-210:00
    3 nov.Hillegom sv JO15-3Buiksloot dvc JO15-210:15
    3 nov.Hillegom sv JO12-3HBC JO12-410:15
    3 nov.Hillegom sv JO12-2RKDES JO12-410:15
    3 nov.Geel Wit '20 sv. JO13-3Hillegom sv JO13-210:30
    3 nov.Haarlem-Kennemerland f.c. JO9-2Hillegom sv JO9-210:30
    3 nov.Hillegom sv JO14-1Robinhood s.v. JO14-110:45
    3 nov.Wijk aan Zee JO17-1Hillegom sv JO17-210:45
    3 nov.RKAVV MO15-1Hillegom sv MO15-110:45
    3 nov.Hillegom sv JO15-2Badhoevedorp sc. JO15-111:30
    3 nov.Hillegom sv JO10-4UNO vv JO10-411:30
    3 nov.Hillegom sv JO8-4Bloemendaal JO8-711:30
    3 nov.Zandvoort s.v. JO11-2Hillegom sv JO11-211:30
    3 nov.ODIN 59 4Hillegom sv 212:00
    3 nov.DSS JO13-1Hillegom sv JO13-112:00
    3 nov.DIOS JO13-2007-1Hillegom sv JO13-2007-112:45
    3 nov.Hillegom sv JO15-4Purmersteijn JO15-613:00
    3 nov.Hillegom sv JO14-3Vogelenzang sv. JO14-113:00
    3 nov.Hillegom sv MO19-1Rijnsburgse Boys MO19-113:00
    3 nov.Hillegom sv 4Pancratius Rksv 214:00
    3 nov.De Wherevogels JO16-1Hillegom sv JO16-114:00
    3 nov.SJC 2Hillegom sv 514:00
    3 nov.Hillegom sv JO17-1KFC JO17-215:00
    3 nov.Hillegom sv 6FC Lisse 415:00
    3 nov.Hillegom sv JO19-1WSV 1930 JO19-215:00
    3 nov.DEM (RKVV) 3Hillegom sv 315:00
    3 nov.Onze Gezellen JO15-1Hillegom sv JO15-115:00
    3 nov. 15:30
    3 nov. 15:30
    3 nov. 15:30
    3 nov. 15:30
    3 nov. 15:30
    3 nov. 15:30
    3 nov.Voorschoten`97 MO17-1Hillegom sv MO17-116:15
    4 nov.Senioren 5Hillegom sv 810:30
    4 nov.Hillegom sv JO19-2RODA '23 Rksv JO19-311:00
    4 nov.Hillegom sv 10Overbos sv. 611:00
    4 nov.Hillegom sv 4ROAC 211:00
    4 nov.Senioren 6Hillegom sv 911:00
    4 nov.Hillegom sv 6Alliance '22 sv. 411:30
    4 nov.SV Spartanen 2Hillegom sv 211:30
    4 nov.Onze Gezellen 2Hillegom sv 511:30
    4 nov.Hillegom sv 7HBC 513:00
    4 nov.Hillegom sv JO19-3RODA '23 Rksv JO19-413:00
    4 nov.Hillegom sv 3SVH 3 zo14:00
    4 nov.Sporting '70 VR1Hillegom sv VR114:00
    4 nov.Senioren 1Hillegom sv 114:00
    4 nov.Arsenal ASV JO19-1Hillegom sv JO19-116:15
    5 nov.Hillegom sv 2DSS 421:00W.J.M. (Wim) Wubbe (Scheidsrechter)
    5 nov.Olympia Haarlem 4Hillegom sv 321:05
    7 nov.Hillegom sv JO14-1Bloemendaal JO14-119:30M.J.C. (Marco) Broekhuizen (Scheidsrechter)
    9 nov.Purmerend VR2Hillegom sv VR119:15
    10 nov.Hillegom sv MO15-1Forum Sport MO15-108:30
    10 nov.Overbos sv. JO14-4Hillegom sv JO14-308:30
    10 nov.ODIN 59 JO10-1Hillegom sv JO10-108:30
    10 nov.Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-2Hillegom sv JO8-208:30
    10 nov.Hillegom sv JO9-3HBC JO9-208:45
    10 nov.Hillegom sv JO9-1DWS afc JO9-108:45
    10 nov.Hillegom sv JO9-4VVC fc JO9-408:45
    10 nov.Hillegom sv JO8-3UNO vv JO8-308:45
    10 nov.SCW JO12-2Hillegom sv JO12-208:45
    10 nov.SCW JO10-1Hillegom sv JO10-608:45
    10 nov.Hillegom sv JO13-2007-1Overbos JO13-2007-109:00
    10 nov.Hillegom sv JO11-4DIOS sv. JO11-409:00
    10 nov.SCW JO15-1Hillegom sv JO15-409:00
    10 nov.Kennemers (de) JO11-2Hillegom sv JO11-609:00
    10 nov.ADO '20 JO11-1Hillegom sv JO11-109:15
    10 nov.DCG Rksv JO11-4Hillegom sv JO11-509:30
    10 nov.Hillegom sv JO10-5Geel Wit '20 sv. JO10-510:00
    10 nov.Hillegom sv JO10-4Overbos sv. JO10-410:00