• Sportspreekuur en fysiotherapie

  Gratis sportspreekuur.

  Elke maandagavond is er een gratis sportspreekuur bij Fysiocentrum Huta Galung, Wilsonweg 28, Hillegom.

  Dit spreekuur is voor elk lid van sv Hillegom gratis. Het is wel raadzaam van te voren telefonisch aan te melden op maandag voor 12.00 uur. Dan kan er een tijd gereserveerd worden. Telefoonnummer is 0252-532 323

   

  Aanwezigheid fysiotherapeut op de club voor de selecties dames en heren.

  Elke dinsdag- en donderdagavond van 19.15 tot 21.30 uur , indien de selecties trainen, is er een fysiotherapeut aanwezig. Al er geen selectiespelers meer onder behandeling zijn, kunnen de jeugd selectiespelers langskomen.

   

  Aanwezigheid fysiotherapeut voor de jeugd

  Op woensdag van 18.00 tot 19.00 uur is er een fysiotherapeut aanwezig voor de behandeling van sportblessures bij jeugdspelers.