• Wij hebben inmiddels één vacature kunnen opvullen. Wij zoeken nog een trainer voor de selectiekeepers.

   

  Bij SV Hillegom krijgen keepers apart aandacht! Wij zijn één van de weinige verenigingen die keepers van de jeugdteams apart training geven. Dit willen we in de toekomst graag zo houden! Herman van Hoek, de coördinator van de keeperstrainingen, kan dat echter niet alleen! Wij vragen dan ook voor komend seizoen keeperstrainers om in stand te houden wat we nu hebben. Wij zijn op dit moment op zoek naar twee keeperstrainers voor de selectieteams JO9, JO10 en JO11.

  Wat vragen we van je:

  • Affiniteit met keeperstraining/ training geven

  • Keeperservaring is gewenst

  • Enthousiasme

  • Zelfstandigheid

  • Samenwerking

  Wat bieden we je:

  • Enthousiasme van de jeugdkeepers

  • Begeleiding door de keeperscoördinator

  • De avond (bij voorkeur donderdag) en tijden worden in overleg vastgesteld.

  • Mogelijkheid tot volgen van een KNVB-opleiding keeperstraining

  • Veel waardering!

  Wil je ons helpen? Neem dan contact op met: Herman van Hoek. Zijn e-mailadres is:
  h.van.hoek9@kpnplanet.nl of bel: 06-37452933