• Voorlopige indelingen jeugdteams seizoen 2021-2022

    Hieronder staan de voorlopige indelingen van de jeugdteams seizoen 2021-2022.
    Op 17 juli 2021 zijn de laatste aanpassingen aangebracht.

             
             
      Selectiegroep: JO19-1   Recreantengroep JO19-2  
      Trainer/coach: Steven Hartevelt   Trainer/coach: Cees van der Lip  
      Assistent/coach: Cody Huis   Trainer/coach: Michel Ekkel  
             
    1 Arco Veen 1 Rade, Aron  
    2 Boyd Sluymer 2 Lip, Moos van der  
    3 Damian Krispijn 3 Rootselaar, Ko van  
    4 Dennis Slobbe 4 Heemskerk, Luuk  
    5 Gus Duivenvoorde 5 Houtzager, Bram  
    6 Jochem Heemskerk 6 Pouw, Fedor  
    7 Kaj Stieding 7 Jongbloed, Olivier  
    8 Martijn Weggelaar (K) 8 Elmahdadi, Hamza  
    9 Mick Kelder 9 Dantuma, Thomas  
    10 Reiner van Thienen 10 Clasener, Bas  
    11 Stef Plomp 11 Roosmalen, Owen  
    12 Sybe Schimmel (K) 12 Ekkel, Job  
    13 Thijs Pouw 13 Dean Rovekamp  
    14 Thomas de Jonge      
    15 Timo Hoogervorst      
    16 Timothy Adamse      
    17 Wessel Swart      
    18 Wout Appels      
    19 Ghi-Ferron Sloos      
             
      Recreantengroep JO19-3   Recreantengroep JO19-4  
      Trainer/coach: Damy v Rooden   Trainer/coach: Perry Stieding  
      Trainer/coach: Vacant   Trainer/coach: Corneel Berg  
             
    1 Lips, Thijs 1 Stieding, Skip  
    2 Zanten, Martijn van 2 Steyn, Brian van  
    3 Haaster, Jesse van 3 Eersel, Luuk van  
    4 Sepp, Alex 4 Mastenbroek, Marnix  
    5 Heederik, Bart 5 Rooij, Stijn de  
    6 Rooden, Quint van 6 Labrada Proenza, Giancarlo  
    7 Joosten, Youri 7 Heuzeveldt, Wouter  
    8 Bakker, Cas 8 Dimitri van Haastrecht  
    9 Warmerdam, Levi 9 Berg, Mats  
    10 Schaik, Bram van 10 Berk, Luuk van  
    11 Laak, Thijmen ter 11 Waaning, Ruben  
    12 Robin Bode 12 Ian Jemba  
    13 Jelle de Jong 13 Arnoud de vries  
    14 Youri de Nijs 14 Ansel Beumer  
    15 Aimane Esshalhi      
             
             
             
      Recreantengroep JO19-5   Recreantengroep JO18-1  
      Trainer/coach:Gerard Sirks   Trainer/coach: Leon Blokker  
      Trainer/coach: Vacant   Trainer/coach: Vacant  
             
    1 Berg, Steijn van den 1 Busken, Jake van den  
    2 Schniedewind, Jens 2 Lommerse, Jens  
    3 Keijzers, Julian 3 Vloedmans, Gilano  
    4 Slootweg, Merijn 4 Brouwer, Jeffrey  
    5 Kuyt, Thomas 5 Graaff, Casper  
    6 Sax, Luuk 6 Koper, Nick  
    7 Bijker, Mike 7 Broekman, Hendrik  
    8 Sirks, Olivier 8 Mooren, Diego  
    9 Veneboer, Merijn 9 Ouwehand, Lucas  
    10 Lenikowski, Alex 10 Vermeulen, Max  
    11 Prijt, Sam van der 11 Blokker, Rick  
    12 Waasdorp, Huub 12 Matthijsse, Nick  
    13 Spiekman, Matthias      
    14 Janssen, Stefan      
             
      Selectiegroep: JO17 Selectie      
      Trainer/coach JO17-1: Simon van den Berg      
      Assistent/coach JO17-1:Michel Warmerdam      
      Trainer/coach JO17-2: Lars Warmerdam      
      Trainer/coach JO17-2: Richard Borg      
      Trainer/coach JO17-2: Sam van der Lip      
             
    1 Adam Whelan 17 Mika Broekhuizen  
    2 Ali Talaat 18 Milan Borg  
    3 Brent Ekkel 19 Nick Warmerdam  
    4 Cense Hoogendoorn 29 Niels Stroombergen  
    5 Danny Bouckaert (K) 21 Noah van Rijs  
    6 Douwe Jonker 22 Pieter de Vreugd  
    7 Giovanni Blank 23 Rik van Rootselaar  
    8 Hero de Lijster 24 Rutger Heemskerk  
    9 Jilles Sliep 25 Sem van Kampen  
    10 Jordy Vermeulen 26 Stijn Koper  
    11 Kevin Heus 27 Tass van der Ploeg  
    12 Kuba Knowczyk 28 Teun Visser  
    13 Legend Sloos 29 Thijmen de Boer  
    14 Lex Vianen 30 Thomas Faber  
    15 Lisa Hartman 31 Tycho Heus  
    16 Luuk de Swart 32 Yelte Bouwmeester (K)  
             
             
             
      Recreantengroep JO16-1   Recreantengroep JO16-2  
      Trainer/coach: Patrick Robben   Trainer/coach: Peter Veldt  
      Trainer/coach: Vacant   Trainer/coach: Vacant  
             
    1 Ogorkowski, Kacper 1 Zanten, Lars van  
    2 Koster, Ryan 2 Veldt, Dean  
    3 Pijnaker, Dennis 3 Ros, Wessel  
    4 Zuijlen, Jochem van 4 Plomp, Dilan  
    5 Wesselius, Quinten 5 Leeuwen, Joshua van  
    6 Matthijsse, Senne 6 Spierings, Giovanni  
    7 Haile, Nahom 7 Haas, Dyon de  
    8 Robben, Sven 8 Broekman, Javi  
    9 Khaleqi, Milad 9 Amir Othman  
    10 Thijs Bakker 10 Boer, Nick de  
    11 Veneboer, Mischa 11 Kampen, Michel van  
    12 Mahumad, Abdirahman 12 Koning, Jeffrey de  
    13 Haas, Wessel de 13 Scholte, Koen  
    14 Griffioen, Maarten 14 Rehwinkel, Rein  
        15 Vink, Ciao  
             
      Selectiegroep: JO15-1   Recreantengroep JO15-2  
      Trainer/coach: Rick Oerlemans   Trainer/coach: Vacant  
      Assistent/coach: Joris van Dongen   Trainer/coach: Vacant  
      Assistent/coach: Luuk Buitendijk      
             
    1 Bram van der Zwart 1 Oort, Tom van  
    2 Dylan Aanhane 2 Reep, Siem van de  
    3 Huub Jongsma (K) 3 Huizinga, Koen  
    4 Jelte van Hesteren 4 Vries, Rico de  
    5 Kayan Degenaars 5 Brouwer, Finn  
    6 Lorenzo van der Meer 6 Koningsbrugge, Emile  
    7 Mohammad Yousef 7 Jonker, Timmo  
    8 Moos Lommerse 8 Hotton, Nick  
    9 Roel van der Lans 9 Kaptein, Tygo  
    10 Sem Jansen 10 Koer, Lex  
    11 Tibbe Crok 11 Loon, Tim van  
    12 Timo van Haaften 12 Loon, Bob van  
    13 Vince van der Lans 13 Haas, Siebe de  
    14 Yes Heemskerk 14 Quentin van Ekkendonk  
             
             
      Selectiegroep: JO14-1   Recreantengroep JO14-2  
      Trainer/coach: Jochem Puts   Trainer/coach: Peter van der Lans  
      Assistent/coach: Kaj van Anrooij   Trainer/coach: Colin Degenaars  
             
    1 Boris Roelen 1 Heemskerk, Thijs  
    2 Casper Kuyt 2 Lans, Ian van der  
    3 Daniel Borg 3 Dulk, Jelle  
    4 Dylan Draaijer 4 Bos, Finn  
    5 Dylan Schipper 5 Cieslik, Patryk  
    6 Elsa Sliep 6 Etten, Milan van  
    7 Matthijs Meiland 7 Konst, Ilja  
    8 Mikai Zandwijk 8 Wesselius, Figo  
    9 Nick Smit 9 Schrama, Dylan  
    10 Reinout Jongbloed (K) 10 Hulsbosch, Daan  
    11 Simon Tromp 11 Zwet, Timo van der  
    12 Tinc Zoet 12 Da Silva, Lucas  
    13 Victorio Mpanzo 13 Timmer, Beau  
    14 Yessie Torisie 14 Babakarchel, Milan  
             
      Selectiegroep: JO13-1   Recreantengroep JO13-2  
      Trainer/coach: Kevin van Aalst   Trainer/coach: Barry Kroszynski  
      Assistent/coach: Sep Beers   Trainer/coach: Nickles Waasdorp  
             
    1 Aiden van der Riet 1 Alex Kroszynski  
    2 Ayden de Groot 2 Bren Schniedewind  
    3 Benjamin Hanlon 3 Koen van Bakel  
    4 Jaylen Verschoor 4 Siem Waasdorp  
    5 Job Lokhorst 5 Kick Waasdorp  
    6 Klaas Burger 6 Bas Huisman  
    7 Koen Swart 7 Patrick Mpanzo  
    8 Mats van de Reep 8 Kick Hulsbosch  
    9 Max van der Zon 9 Joshua Dekkers  
    10 Mike Nyenhuis 10 Bo Levering  
    11 Muur Heus 11 Colin de Groot  
    12 Rijk Hermans 12 Youp Boom  
    13 Tijl Lieverse 13 Loenhout, Daan van  
    14 Tijn Prins 14 Sven Duivenvoorde  
    15 Viggo Prins (K)      
    16 Yousif Shaima      
             
             
      Recreantengroep JO13-3      
      Trainer/coach: Ron Nagtegaal      
      Trainer/coach: Owen v.d. Vlugt      
             
    1 Mooijman, Ruben      
    2 Hassan Sharauwe, Salaha      
    3 Nagtegaal, Thomas      
    4 Hinke, Jarno      
    5 Kizito, Fahim      
    6 Dennis Juffermans      
    7 Vlugt, Dean van der      
    8 Koen Bos      
    9 Abdalrahman Aboud      
    10 Stanley Aanhane      
    11 Ewoud van Dijkman      
             
             
             
      Selectiegroep: JO12-1   Selectiegroep: JO12-2  
      Trainer/coach: Matty van Veen   Trainer/coach: Richard Raamsveld  
      Assistent/coach: Mike van Veen      
             
    1 Dani Meeldijk 1 Bram Bouckaert  
    2 Garabia Krinikadze 2 Koen Meinster  
    3 Jayden Blank 3 Mees Hoogkamer  
    4 Jesper van Eijsden 4 Ole Lippens  
    5 Noah Kwaschny    5 Thijs van Dooren  
    6 Oscar Savelsbergh 6 Tim Hotton  
    7 Pim Rovers (K) 7 Tobin van de Lans  
    8 Thiemo Kilsdonk        8 Xavi Raamsveld (K)  
    9 Tijn van der Lans 9 Alan van den Brink  
    10 Niek Kraanen      
             
      Recreantengroep: JO12-3   Recreantengroep: JO12-4  
      Trainer/coach: vacant   Trainer/coach: Edwin Jongbloed  
      Trainer/coach: vacant   Trainer/coach: Martijn v.d. Berg  
             
    1 Moos Jonkheer 1 Ryan Vliet Vlieland  
    2 Collin Meijer 2 Renger Jongbloed  
    3 Tom Bakker 3 Tjerk Noordwal  
    4 Mart van Schravendijk 4 Xavi Antonia  
    5 Sam Wieringa 5 Timo Ludwig  
    6 Tijn Wapstra 6 Chris Ludwig  
    7 Willem van Kampen 7 Aron Koeman  
    8 Tom Ottenhof 8 Joris Turnhout  
    9 Max van der Wolf 9 Jelte Weijers  
    10 Thijn Blits 10 Elan Huisman  
    11 Owen Gerrits 11 Luuk Minck  
    12 Hilal Ziani      
             
             
             
      Selectiegroep: JO11-1   Selectiegroep: JO11-2  
      Trainer/coach: Ricardo de Jong   Trainer/coach: Timo Hogervorst  
      Assistent/coach: Nick van der Drift   Trainer/coach: Thomas de Jonge  
             
    1 Jochem Sprink 1 Beau van der Lans  
    2 Brian van Drunen 2 Casper Plesman  
    3 Jason Verheij 3 CJ Koeman  
    4 Jayden Schrama 4 Djayden van het Schip  
    5 Jelle de Boer 5 Ethan Sofley  
    6 Joppe Molhuysen 6 Jip de Ridder  
    7 Justin Warmerdam 7 Sem Stokman  
    8 Maks Goetka 8 Steven Nagtegaal  
    9 Ryan Heij (K) 9 Tim Mooijman (K)  
    10 Timo Gaczynski 10 Tom de Bruijn  
             
      Recreantengroep: JO11-3      
      Trainer/coach: vacant      
      Trainer/coach: vacant      
             
    1 Haqi Odthman      
    2 Krijn Voerknecht      
    3 Salamon Ghirmay      
    4 Ksawi Janiak      
    5 Sven de Mooij      
    6 Naher Haile      
    7 Bas Settels K      
    8 Dani Veen      
    9 Beau van Dijkhuizen      
    10 Steffan Varol      
    11 Daan Kluck      
    12 Joep de Kievit      
             
             
             
      Selectiegroep: JO10-1     Selectiegroep: JO10-2  
      Trainer/coach: Wesley van Vuren   Trainer/coach: Arco Veen  
      Assistent/coach: Wessel v.d. Broek   Trainer/coach: Mirko Veek  
             
    1 Alex Nieuwland 1 Chester Hoogeboom  
    2 Faas Rietdijk 2 Danee Blits  
    3 Ibrahim Dughaim 3 Esmee Veen  
    4 Jochem van Dijkman 4 Guus Seehausen  
    5 Luuk Helmers 5 Jesse Weijers  
    6 Ryan Willemse 6 Mees Hoogkamer  
    7 Saif Al-Darubi 7 Pepijn Meerdink Veldboom  
    8 Teije Lippens 8 Stan Koomen  
             
             
             
      Selectiegroep: JO10-3          Recreantengroep: JO10-4  
      Trainer/coach: Cees Fielmich   Trainer/coach: vacant  
      Trainer/coach: vacant   Trainer/coach: vacant  
             
    1 Felix Liu 1 Arne de Haas  
    2 Hidde de Boer 2 Sara Dekker  
    3 Hidde Fenne 3 Sophie Beuk  
    4 Koen Fielmich 4 Yemairo Heemskerk  
    5 Ksawi Wojnicz 5 Bram Kuiper  
    6 Mason Denekamp 6 Max Kroszynski  
    7 Mathijs de Mooij 7 Olivier Ruigrok  
    8 Ties Huizinga      
             
      Recreantengroep: JO10-5      
      Trainer/coach: vacant      
      Trainer/coach: vacant      
             
    1 Damian van Rijswijk      
    2 Luuk Warmedam      
    3 Nienke de Hoog      
    4 Daan Polle      
    5 Mees van Haasdrecht      
    6 Nina Wojiysiak      
    7 Mickey Heemskerk      
             
      Selectiegroep: JO9-1   Selectiegroep: JO9-2  
      Trainer/coach: Twan Fenger   Trainer/coach: Stijn Koper  
      Trainer/coach: Sander van Stijn   Trainer/coach: Milan Borg  
             
             
    1 Armin van Rooijen 1 Bram Jonkheer  
    2 Benjamin Philips 2 Dani van Hesseling  
    3 Jelle Meinster 3 Gylano van het Schip  
    4 Luca Blokker (K) 4 Jonathan Huisman  
    5 Noah Goemans 5 Kenzo Elsekamp  
    6 Samuel Fenger 6 Micheal Maas  
    7 Sven van Steijn 7 Milan Varol  
    8 Sven van Stijn 8 Sake Lippens  
             
             
      Recreantengroep: JO9-3   Recreantengroep: JO9-4  
      Trainer/coach: Jeroen   Trainer/coach: vacant  
      Trainer/coach: Jelle   Trainer/coach: vacant  
      Trainer/coach: Frouke      
             
    1 Evy Arends 1 Gijs van Aken  
    2 Stan Vuur 2 Mick Schrama  
    3 Yorck Toeset 3 Mayson Steffers  
    4 Finn Weijers 4 Bas van Turnhout  
    5 Lieke van der Lans 5 Joris van Opzeeland  
    6 Bloem Ter Veen 6 Joep Romsits  
    7 Sophie Goemans 7 Darshan Chedalal  
    8 Britt van der Zon      
             
      Selectiegroep: JO8-1   Selectiegroep: JO8-2  
      Trainer/coach: Rachid Elmahdadi   Trainer/coach: Gerben Settels  
      Trainer/coach: Marco v.d. Lans   Trainer/coach: Paul Blokker  
          Trainer/coach: Zakaria Abdullahi  
             
    1 David Jonk 1 Amir Alkleeb  
    2 Dex Lubbe 2 Dan Jonkheer  
    3 Ismael Elmahdadi 3 Jason Blokker  
    4 Jeffrey Mulder 4 Jaimy van de Nieuwendijk  
    5 Jens Rutten 5 King Abdullahi  
    6 Milan van Aarle 6 Mees Spelten  
    7 Rijk Dijkhuizen 7 Quido van de Wagt  
    8 Wout van der Lans 8 Tim Settels  
             
      Recreantengroep: JO8-3   Recreantengroep: JO8-4  
      Trainer/coach: vacant   Trainer/coach: vacant  
      Trainer/coach: vacant   Trainer/coach: vacant  
             
    1 Mathijs de Boer 1 Nick Klinkenberg  
    2 Thom Janssen 2 Jason de Haan  
    3 Teun Cornet 3 Luka Huisman  
    4 Ahmed Alkasohi 4 Beau van Dooren  
    5 Taim Obed 5 Gijs Versseur  
    6 Ali Tervin 6 Ties van Zitteren  
    7 Teun Gamers 7 Mark Chernykh  
    8 Tygo Kluck 8 Stef van Stein  
             
      Recreantengroep: JO8-5      
      Trainer/coach: vacant      
      Trainer/coach: vacant      
    1 Faas van Kampen      
    2 Lucas Reuser      
    3 Arman Othman      
    4 Arbederam el Hammoegie      
    5 Oscar      
    6 Isa Marantika      
    7 Siem Oudaker      
    8 Jesse Turk      
             
             
      Recreantengroep MO19-1   Recreantengroep MO19-2  
      Trainer/coach: Patrick Mesman   Trainer/coach: Vacant  
      Trainer/coach: Sandra Blokker   Trainer/coach: Vacant  
      Trainer/coach: Leon Blokker      
             
    1 Irina Kroszynski 1 Isis Jansen  
    2 Celeste Gios 2 Gaby Mooykind  
    3 Robin Blokker 3 Romy Waasdorp  
    4 Rianne Stroombergen 4 Anouk de Boer  
    5 Amber Van Bentem 5 Fien van Engelen  
    6 Frederique de Keijzer 6 Anna Heck  
    7 Britt van Houten 7 Fleur Smeets  
    8 Irene Brama 8 Megan Kempkes  
    9 Noa Hulleman 9 Nimke van der Veen  
    10 Sam Mesman 10 Lisa van Riek  
    11 Bodine Vennik 11 Daphne van der Pijl  
    12 Rama Yousef      
    13 Isa Smits      
    14 Lisa Beer      
    15 Asma Bougafer      
    16 Joyce Vianen      
             
      Recreantengroep MO15-1   Recreantengroep MO15-2  
      Trainer/coach: Chris Meidam   Trainer/coach: Patrick Kalkema  
      Trainer/coach: Hans van den Akker   Trainer/coach: Said Elmahdadi  
             
    1 Linde Zwetsloot 1 Femmy van der slot  
    2 Sanneke van den Akker 2 Dido Hijdra  
    3 Tatiana Pieczarka 3 Phoebe Hijdra  
    4 Sara Elmahdadi 4 Roos Seehausen  
    5 Loraine Trouwen 5 Isa Kalkema  
    6 Laura Krol 6 Lynn Kalkema  
    7 Mila van Bentem 7 Aicha Elmahdadi  
    8 Isis van der Meij 8 Vlinder Scheerder  
    9 Jay-Lynn Pieneman 9 Karlijn Hoogkamer  
    10 Serra Plomp 10 Jorja van Ekkendonk  
    11 Emma Ouwehand 11 Ylena Plesman  
    12 Terra Bruyninckx 12 Gwen van Etten  
    13 Mika Sierink 13 Danielle Bohm  
    14 Suze Plomp 14 Bontle Visser  
    15 Jade Klaren 15 Sara al Darubi  
             
             
      Recreantengroep MO13-1      
      Trainer/coach: Buddy Schrama      
      Trainer/coach: Vacant      
             
    1 Daisy van der Veek      
    2 Roos Oolbekkink      
    3 Isra Elmahdadi      
    4 Britt Kalkema      
    5 Romy Schrama      
    6 Evy Blokker      
    7 Laila Post      
    8 Fynn Kneppers      
    9 Tessa van Leeuwen      
    10 Isa Funcke      
    11 Fem Koer      
    12 Megan Mooyekind      
    13 Djezz de Wagt