• Voorlopige indelingen jeugdteams seizoen 2019-2020

    VOORLOPIGE INDELINGEN JEUGDTEAMS SEIZOEN 2019-2020

     

    Technische Commissie/Jeugd coördinatoren:

    J08/JO9/JO10 Matty van Veen : e-mail: mattyvanveen@ziggo.nl

    JO11/JO12 Kevin van Aalst : e-mail: Kevinvanaalst@live.nl

    JO13/JO14/JO15 Dennis Lei  : e-mail: dennislei@snelnet.net

    JO16/JO17/JO19 Willem van Rooden : e-mail: willemvanrooden64@gmail.com

    Keepers:

    Ook voor het seizoen 2019-2020 is er een keeperstrainer/coördinator. Dit is net als afgelopen seizoen Herman van Hoek. Herman gaat de senioren selectie keepers trainen en ook de jeugdselectie keepers en zal daarnaast als coördinator invulling geven aan de keepersopleiding.

    Hoofdleiders:

    JO8/JO9 Don Warmerdam : e-mail: femke.warmerdam@hotmail.com

    JO10/JO11 Yvonne Meeldijk : e-mail: proleuhillegom@gmail.com

    JO12/JO13 Jurrien Horsman : e-mail: jurrienhorsman@gmail.com

    JO14/JO15 Rob Kors : e-mail: F.huijsmans@quicknet.nl

    JO16/JO17 Vacant

    JO18/JO19 Diana van Anrooij : e-mail: danrooy@hotmail.com

    MO13/15/17/19 Sandra Blokker : e-mail: leonensandra2002@gmail.com

     

    TEAMS JO8    
         
    Selectiegroep: JO8-1 Selectiegroep: JO8-2 Recreatie team JO8-3
    Trainer/coach: Robin Willemse Trainer/coach: Paul Helmers Trainer n.n.b.
    Trainer/coach: Jeroen Rietdijk Trainer/coach: Dave v Haastrecht 1 Max Kroszynski
    1 Guus Seehausen 1 Mees van Haastrecht 2 Mo Kamel
    2 Jochem van Dijkman 2 Luuk Helmers 3 Elias Kamel
    3 Ryan Willemse 3 Jesse Weijers 4 Kwast Wojnicz
    4 Mees Hoogkamer 4 Ibrahim Dughaim 5 Thijs de Mooij
    5 Xavi Wojnics 5 Tom Hassing 6 Simon Ghirmay
    6 Teije Lippens 6 Lennert Meirmans 7 Bram Kuiper
    7 Esmee Veen 7 Alex Nieuwland  
    8 Faas Rietdijk 8 Pepijn Meerdink Veldboom  
         
    TEAMS JO9    
         
    Selectiegroep: JO9-1   Selectiegroep: JO9-2 Selectiegroep: JO9-3       
    Trainer/coach: Don Warmerdam Trainer/coach: Wesley van Vuren Trainer/coach: Gerben Settels
      Trainer/coach: Wessel v d Broek Trainer/coach: Gerard v Houten
    1 Jaroah van Noort (K) 1 Jelle de Boer 1 Djayden van het Schip
    2 Justin Warmerdam 2 Noah Westra 2 Gijs van Houten
    3 Steven Nagtegaal 3 Tom de Bruijn 3 Bas Settels
    4 Devano Koudijs      4 Scott Rusman 4 Ethan Sofley
    5 Timo Gaczynski 5 Beau Dukel 5 Dani Veen
    6 Maks Goetka 6 Joppe Molhuysen 6 Niels Evers (K)
    7 Jayden Schrama 7 Casper Plesman 7 Steffan Varol
    8 Brian van Drunen 8 Tim Mooijman (K) 8 Beau van der Lans
         
    Recreatie team JO9-4 Recreatie team JO9-5  
    Trainer Lars Mooij Trainer: n.n.b.  
    1 Daan Kluck Stan Gaemers  
    2 Heidi Huisman Salamon Girmay  
    3 Tygo Lemmers Ksawi Janiah  
    4 Sven de Mooij Krijn Voerknecht  
    5 Beau van Dijkhuizen Naomi Meidam  
    6 Jip de Ridder Quint Blokker  
    7 Hidde van Kampen Tygo v. Oel  
    8 Joep Kievit    
         
    TEAMS JO10    
         
    Selectiegroep: JO10-1 Selectiegroep: JO10-2 Selectiegroep:JO10-3
    Trainer/coach: Ricardo de Jong Trainer/coach: Richard Raamsveld Trainer/Coach: Maurice v.d. Lans
    Trainer/coach: Nick van der Drift Trainer/coach: Maarten Slingerland  
    1 Thomas van den Akker   1 Mees Hoogkamer 1 Mees Wapstra (K)
    2 Dani Meeldijk 2 Tim Hotton 2 Thijs van Dooren
    3 Elan Huisman 3 Xavi Raamsveld (K) 3 Tobin van de Lans
    4 Thiemo Kilsdonk        4 Roan van Leeuwen 4 Koen Meister
    5 Noah Kwaschny    5 Bram Bouckaert 5 Jochem Sprink
    6 Tijn van der Lans 6 Garabia Krinikadze 6 Karlijn Hoogkamer
    7 Ryan Heij (K) 7 Jesper van Eijsden 7 Pim Rovers (K)
    8 Timmo van der Lans  8 Oscar Savelsbergh 8 Max van der Wolf
         
         
    Recreatie team JO10-4 Recreatie team JO10-5 Recreatie team JO10-6
    Trainer/coach: Harco v.d. Brink Trainer/coach: Wesley van Vuren Trainer/coach: Klaas Wapstra
    Trainer : S. van der Linden Trainer/coach: Martijn v.d. Berg Trainer/coach: Wessel v.d. Broek
    Colin Meijer Britt van den Berg Luuk Minck
    Mart van Schravendijk Aaron Koeman Tijn Wapstra
    Julian Lommers Renger Jongbloed Ylena Plesman
    Thijn Blits Ryan Vliet Vlieland Tjerk Noordwal
    Jorian Lieshout Joris Turnhout Willem van Kampen
    Alan vd Brink Tymo Ludwig Tom Ottenhoff
    Blazej Pierczarka Chris Ludwig Ole Lippens
    Koen Hassing Thomas Kippeng  
    Moos Jonkheer    
         
         
    TEAMS JO11    
         
    Selectiegroep: JO11-1 Selectiegroep: JO11-2  Recreatie team JO11-3
    Trainer/coach: Pim de Groot Trainer/coach: Frank de Groot  Trainer  Barry Kroszynski
    Assistent/coach: Peter v.d.Reep Trainer/coach: Dion Burger Alex Kroszynski
    1 Benjamin Hanlon 1 Jaylen Verschoor Bren Schniedewind
    2 Tijl Lieverse 2 Klaas Burger Koen van Bakel
    3 Muur Heus 3 Aiden van der Riet Siem Waasdorp
    4 Koen Swart 4 Ayden de Groot Joshua Dekkers
    5 Mats van de Reep 5 Colin de Groot Kick Waasdorp
    6 Rijk Hermans 6 Job Lokhorst Joshua Boldero
    7 Jim Jansen 7 Jayden Koudijs (K) Bas Huisman
    8 Mike Nyenhuis 8 Brad Persoon Boy Levering
    9 Max van der Zon 9 Yousif Shaima Kick Hulsbosch
    10 keeper 10 Jelte Weijers Patrick Mpanzo
         
     Recreatie team JO11-4  Recreatie team JO11-5  
     Trainer  Ron Nagtegaal  Trainer  Benno van Kerkhof  
    Edvards Barda Trainer Danny Ahrens  
    Salaha Hassan Sharauwe Djayly van Kerkhof  
    Jarno Hinke Stan Griekspoor  
    Ruben Mooijman Stanley Aanhane  
    Thomas Nagtegaal Koen Bos  
    Jorja van Ekkendonk Ewoud van Dijkman  
    Kyano v.d. Hulst Megan Mooyekind  
    Dean van der Vlugt Brajan Smieck  
    Adam Amenkoor Tino Lok  
    Levi van den Branden Jort Peereboom  
    Dani D Kunz Robin van Oort  
      Twan Schniedewind  
      Aïcha Elmahdadi  
         
    TEAMS JO12    
         
     Recreatie team JO12-1  Recreatie team JO12-2  Recreatie team JO12-3
     Trainer  Peter van der Lans  Trainer  William Seehausen  Trainer  Arjan van Loon
    Figo Wesselius Wasim Karkich Quentin van Ekkendonk
    Thijs Heemskerk Patryk Cieslik Siebe de Haas
    Finn Bos Kacper Trojanowski Mads van Hinsbergen
    Beau Timmer Tobiasz Kepisty Jesse Kok
    Milan Babakarchel Davy Biere Milan van Etten
    Ian van der Lans Jens Maas Tim van Loon
    Timo van der Zwet Niko Wojcik Bob van Loon
    Roy Zwaan Hamza Chicko Lucas Da Silva
    Simon Tromp Quinten Snapper Daan Hulsbosch
    Rody Mooren Paco van der Aar Thomas Hulsbosch
         
    TEAMS JO13    
         
    Selectiegroep: JO13-1 Selectiegroep: JO13-2  Recreatie team JO13-3
    Trainer/coach: Kevin van Aalst Trainer/coach: Jeffrey Rôvekamp  Trainer  Joep Assendelft
    Assistent/coach: Sep Beers Assistent/coach: Roy Zeegers Naud Willemse
    1 Huub Jongsma (K) 1 Dylan Schrama (K) Siem van de Reep
    2 Sem Jansen 2 Boris Roelen Tom van Oort
    3 Dylan Aanhane 3 Mikai Zandwijk Koen Huizinga
    4 Moos Lommerse 4 Matthijs Meiland Leo de Goeij
    5 Yesteny Heemskerk 5 Wessel van der Lans Emile Koningsbrugge
    6 Roel van der Lans 6 Mael Moukila Timmo Jonker
    7 Vince van der Lans 7 Daniel Borg Nick Hotton
    8 Lorenzo van der Meer 8 Casper Kuyt Santiago Gil Palmero
    9 Jelte van Hesteren 9 Elsa Sliep Rico de Vries
    10 Kayan Degenaars 10 Ryan Warmerdam Tygo Kaptein
    11 Timo van Haaften 11 Dylan Schipper Wiktor Zuber
    12 Damian Tavares 12 Dylan Draaijer Jesse Torrisi
    13 Mohammed Youssef 13 Nick Smit Finn Brouwer
    14 Viggo Volkert 14 Victorio Mpanzo Levy v.d. Berg
    15 Scott van Dam 15 Jelle Dulk  
      16 Reinout Jongbloed (K)  
         
    TEAMS JO14    
         
    Selectiegroep: JO14-1  Recreatie team JO14-2 Recreatie team JO14-3     
    Trainer/coach: Willem van Rooden Trainer  Patrick Robben Trainer Peter Veldt   
    Trainer/coach:  Trainer: Mark Meijer Michel van Kampen
    1 Sam van Berk Jochem van Zuijlen Dean Veldt
    2 Giovanni Blank Quinten Wesselius Kacper Ogorkowski
    3 Brent Ekkel Dennis Pijnaker Giovanni Spierings
    4 Rutger Heemskerk Ryan Koster Koen Scholte
    5 Hein Hermans (K) Jack van der Poll Nick de Boer
    6 Cense Hoogendoorn Milad Khaleqi Dilan Plomp
    7 Kevin Heus Levy Levering Dyon de Haas
    8 Sem van Kampen Luc Meijer Javi Broekman
    9 Noah van Rijs Senne Matthijsse Joshua van Leeuwen
    10 Niels Stroombergen Ibrahim Alyousef Rein Rehwinkel
    11 Jens van Trigt Sven Robben Wessel Ros
    12 Jordi Vermeulen Mischa Veneboer Sam du Prie
    13 Pieter de Vreugd Dlovan Sayyid Jeffrey de Koning
    14 Luuk de Swart Abdi Rahman Michal van Nassau
    15 Thijmen de Boer    
         
    TEAMS JO15    
         
    Selectiegroep: JO15-1  Recreatie team JO15-2 Recreatie team JO15-3     
    Trainer/coach: Arthur Winkelaar Trainer  Richard Borg Trainer vacant
    Assistent/coach: Stephan Brus Trainer: Lars Warmerdam Thijs de Groot
    1 Jelte Bouwmeester (K) Nick Koper Mika Vrijhoef
    2 Teun Visser Jens Lommerse Wessel de Haas
    3 Lisa Hartman Danny Bouckaert Sil Timmer
    4 Rick Rootselaar Jake van den Busken Diëgo Mooren
    5 Mika Broekhuizen Royce van Beijnum Wester Prins
    6 Milan Borg Jeffrey Brouwer Ciao Vink
    7 Stijn Koper Legend Sloos Lucas Ouwehand
    8 Adam Whelan Senna Beks Hendrik Broekman
    9 Nick Warmerdam Rijk Horsman Gijs Melis
    10 Hero de Lijster Casper Graaff Camiel Stapersma
    11 Tycho Heus Jilles Sliep Salman Dagheim
    12 Ali Talaat Lex Vianen Siem Fissehage
    13 Douwe Jonker Vicente Gil Palermo  
    14 Jakub Knowczyk Gilano Vloedmans  
    15 Thomas Faber    
         
    TEAMS JO16    
         
    Selectiegroep: JO16-1   Recreatie team JO16-2  
    Trainer/coach: Joris van Dongen Trainer  Vacant  
    Trainer/coach: Rick Oerlemans Thijmen van de Laan  
    Trainer/coach: Kay van Anrooij Oliver Sirks  
    1 Jochem Heemskerk Tijs van Seggelen  
    2 Huub Waasdorp Bastiaan Hagen  
    3 Niels van Hesteren Merijn Slootweg  
    4 Rick Blokker Sam van de Prijt  
    5 Steijn van den Berg Stefan Kors  
    6 Stef Plomp Luuk Sax  
    7 Matthias Spiekman Thomas Kuyt  
    8 Stefan Janssen Julian Keizer  
    9 Quinten Antonia Merijn Veneboer  
    10 Thijs Pouw Jochem Boot  
    11 Dennis Slobbe Jens Schniederwind  
    12 Nick Matthijsse Alex Lewandoski  
    13 Bram van Schaik Jorn de Haas  
    14 Patryk Kwapik    
    15 Daan Kortleven (K)    
    16 Yassine Zeriouh    
    17 Myrco Penaat    
         
    TEAMS JO17    
         
    Selectiegroep: JO17-1  Recreatie team JO17-2  Recreatie team JO17-3
    Trainer/coach: Aidan Ryan  Trainer:  n.n.b.  Trainer: n.n.b.
    Assistent/coach: ? 1 Timo Hoogervorst 1 Luuk van Eersel
      2 Thomas Winkel 2 Stijn de Rooij
    1 Sybe Schimmel (K) 3 Ko van Rootselaar 3 Wouter Heuzenveldt
    2 Timothy Adamse 4 Moos van der Lip 4 Giancarlo Labrada Proenza
    3 Ties de Groot 5 Hamza Elmahdadi 5 Arnout de Vries
    4 Kaj Stieding 6 Milan van der Laan 6 Koen de Wagt
    5 Joey Vink 7 Aron Rade 7 Skip Stieding
    6 Thomas de Jong 8 Bas Clasner 8 Buddy Arnhem
    7 Ghi Ferron Sloos 9 Luuk Heemskerk 9 Thomas Dantuma
    8 Arco Veen 10 Olivier Jongbloed 10 Thijmen Weijers
    9 Gus Duivenvoorde 11 Bram Houtzager 11
    10 Jairo Mulder 12 Fedor Pouw 12 Stan Krikke
    11 Mick Kelder 13 Owen Roosmalen 13 Marnix Mastenbroek
    12 Wout Appels 14 Job Ekkel 14 Thijs Lips
    13 Boyd Sluyter 15 Dean Rovenkamp 15 Mats Berg
      16 Anil McKenzi 16 Ansel Beumer
      17 Bodi de Mon  
         
     Recreatie team JO17-4    
     Trainer: n.n.b.    
    1 Quint van Rooden    
    2 Bart Heederik    
    3 Cas Bakker    
    4 Levi Warmerdam    
    5 Brian van Steyn    
    6 Lucas van Buuren    
    7 Ruben Waaning    
    8 Alex Sepp    
    9 Jesse van Haaster    
    10 Martijn van Zanten    
    11 Youri Joosten    
    12 Youri de Nijs    
    13 Luck Willems    
    14 Leandro van Leeuwen    
    15 Jelle de Jong    
    16 Noa de Haan    
    17 Sven Lommerse    
         
    TEAMS JO19    
         
    Selectiegroep: JO19-1 zat  Recreatie team JO19-1 zon  
    Trainer/coach: Ron Wijk  Trainer  n.n.b.  
    Assistent/coach: Erik van Vuren 1  Nad Kroszynski  
    Stagiaire: Nigel Witte 2 Dennis Zonneveld  
    1 Daan Schimmel     3 Sam Vink  
    2 Wesley van Vuren  4 Max Vink  
    3 Justin van Vuren (K) 5 Lex van de Wiel  
    4 Mark Vennik               6 Marc Joman  
    5 Max Janssen        7 Daan Smit  
    6 Sam van der Lip           8 Julian Smit  
    7 Bas van der Zwet   9 Max van der Holst  
    8 Thomas Goedhart    10 Bouk van Engelen  
    9 Niels Stroombergen 11 Floris Sirks  
    10 Tijn van de Beld 12 Sam Eliens  
    11 Jesper Warmerdam 13 Luke Brouwer  
    12 Wessel Zwart 14 Vince van der Zwet  
    13 Sten Houtzager 15 Daan van Eeersel  
    14 Damian Krispijn 16Thijnen Jongenotter  
    15 Daan Kaagman 17 Gijs de Graaf  
    16 Achraf Aanhane 18 Ids Duinhoven  
      19 Matthijs van der Wouw  
         
    MEIDENTEAMS    
    Team MO13 Team MO17 Team MO19
    Trainer/coach Hans vd Akker Trainer/coach Patrick Kempkes Trainer/coach Patrick Mesman
    Trainer Henk de Jong Trainer/coach vacant Trainer/Coach Sandra Blokker
    Isis van der Meij Esmee de Koning Trainer Leon Blokker
    Sandy van Alenberg Irina Kroszynski Loes Wijsman
    Mila van bentem Jill Vleut Maureen Maas
    Lorain Trouwen Nimke van der Veen Noa Hulleman
    Sanneke van den Akker Jade van Bruggen Sam Mesman
    Sara Elmahdadi Irene Brama Amber van Bentem
    Roos Seehausen Britt van Houten Robin Blokker
    Tatiana Pieczarka Nayifer Verzijl Celeste Gios
    Serra Plomp Gaby Mooykind Isis Kornert
    Emma Ouwehand Djamila Pieneman Joyce Vianen
    Gwen van Etten Jane Jubay Henna Straatman
    Femmy van der Slot Megan Kempkes Pien Smeets
    Dido Hijdra Frederique de Keijzer Senna Koelemeijer
    Romy Waasdorp Lisa van Riek Bodine Vennik
    Terras Bruyninckx Daphne van der Pijl Chaline Brons
    Mika Sierink Rama Yousef  
    Suze Plomp Anouk de Boer  
    Tinc Zoet Anna Heck  
      Fien van Engelen