•  

    Het voetbalseizoen 2018-2019 zit er bijna op. Zaterdag 25 mei spelen de meeste teams hun laatste competitiewedstrijd en dan sluiten we een mooi seizoen af.

    De Technische Jeugd Commissie (TJC) is alweer volop bezig met het nieuwe seizoen. Een belangrijke taak van de TJC is het samenstellen van de nieuwe selectieteams voor het seizoen 2019/2020.

    Regelmatig bereiken ons vragen met betrekking tot de teamindeling voor het volgend seizoen. Daarom willen we hieronder duidelijk maken hoe een en ander werkt.

    Binnen de sv Hillegom werken we met een Technisch Jeugd Plan (TJP). In het TJP wordt gesproken over selectie teams en niet selectie teams.

    Waarom selecteren?

    We selecteren omdat wij de beste spelers in de selectieteams willen laten voetballen. De doelstelling van de sv Hillegom is om met deze teams in competities te spelen die vallen onder de A-categorie.

    A-categorie wil zeggen voor de JO19, JO17, JO15 voor de JO13 minimaal hoofdklasse niveau.

    Door het spelen op een hoger niveau zal ook de individuele ontwikkeling van spelers beter worden.

    Het uiteindelijke doel is dat spelers zich goed ontwikkelen en dat er een doorstroming vanuit het jeugdvoetbal naar de seniorenselectie 1,2 en 3 gaat plaatsvinden.

    De selectieprocedure vindt plaats onder verantwoordelijkheid van de TJC en de Jeugdcommissie. De selectie- en indelingsprocedures zijn objectief, transparant, gestructureerd en in tijd bepaald.

    Wat is een selectie team?

    Een team van beter spelende voetballers. Je komt hiervoor in aanmerking op basis van een optelsom van je technische- en tactische kwaliteiten, je fysiek, je inzet en mentaliteit en je algemene gedrag als speler.

    Hoe is de wijze van selecteren?

    De selectie en de daaruit volgende teamindeling voor alle jeugdspelers wordt primair ingegeven door de vastgestelde selectie criteria;

    1. De leeftijd van een speler is bepalend voor de leeftijdscategorieën => de KNVB bepaalt de leeftijdscategorieën, hierdoor komt een speler bij de eerstejaars selectie of tweedejaars.

    2. Voetbal kwaliteiten van de speler (techniek, tactiek en fysiek) => input wordt gegeven door trainers, leiders, hoofdleiders en de interne scouting. De kern van de voorlopige selectie wordt opgebouwd uit de selectie van het lopende seizoen, echter dit betekent niet dat als je nu in de selectie zit je automatisch het nieuwe seizoen weer bij de selectie zit. Spelers uit lagere teams kunnen zich goed ontwikkeld hebben of spelers van andere clubs hebben zich aangemeld.

    3. Mentaliteit van de speler => een speler heeft de juiste mentaliteit, die past binnen de normen en waarden van onze vereniging. Een talentvolle speler met een slechte mentaliteit is geen selectiespeler!

    4. Speelpositie in een team => er wordt gezocht naar een juiste balans van aanvallers, verdedigers, middenvelders en keepers.

    5. Trainingsopkomst => verplicht is om minimaal 3x in de week te trainen. Behalve wat betreft de JO19 en JO8.

    Nb:

    Bij de indeling van selectieteams en selectiespelers houden wij geen rekening met verzoeken om samen met broertjes, vriendjes of complete teams samen te spelen.

     

    De overige teams

    De overige team worden zoveel mogelijk naar niveau, leeftijd en jaargang ingedeeld zodat homogene teams ontstaan, die zoveel mogelijk bij elkaar blijven gedurende de resterende tijd bij de jeugdafdeling.

    Natuurlijk is het mogelijk om wensen voor de teamindeling van de overige teams kenbaar te maken aan de hoofdleider van een leeftijdscategorie. Garanties dat wij alle verzoeken kunnen inwilligen worden niet gegeven omdat er diverse factoren van invloed zijn bij de teamindeling. Denk aan;

    • Verschillende geboortejaren in een team waardoor spelers doorschuiven naar een hogere leeftijdscategorie.

    • Spelers die naar een selectieteam gaan of juist terugkomen uit een selectieteam.

    • Spelers die stoppen of naar een andere vereniging gaan.

    • Teams die wij als jeugdcommissie/hoofdleiders bewust willen opknippen.

    • Overgang naar JO11 (10 spelers) en naar JO13 (15 spelers).

     

    Planning selectieperiode

    Belangrijk!

    Een uitnodiging voor een voorlopige selectie en het spelen van selectietrainingen en oefenwedstrijden is onderdeel van de selectieprocedure en wil niet zeggen dat de speler automatisch geplaatst wordt in een selectie team!

    De selectieperiode loopt van maandag 27 mei t/m woensdag 12 juni 2018. En wordt afgesloten met een informatieavond voor de nieuwe selectieteams.

    Zaterdag 1 juni en zaterdag 15 juni zijn er selectiewedstrijden en deze zijn alleen op uitnodiging.

    Zaterdag 1 juni is er een volledig programma voor 15 juni wordt nog voor diverse teams een tegenstander gezocht. De JO8 speelt alleen op zaterdag 1 juni. Het wedstrijdprogramma staat binnenkort op de site.

    Tijdens de selectieperiode moeten er ook spelers afvallen. De afvallers worden telefonisch/persoonlijk benaderd door de trainer of technisch jeugdcoördinator.

    Het is de bedoeling om vrijdag 28 juni de voorlopige selectiegroepen en (niet selectie) teamindelingen 2019/2020 bekend te maken via de website van sv Hillegom.

    Belangrijk!

    De voorlopige selecties kunnen tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen en de bekerwedstrijd in augustus nog wijzigen.

     

    Technische Commissie/Jeugd coördinatoren:

    J08/JO9/JO10 Matty van Veen mattyvanveen@ziggo.nl

    JO11/JO12 Kevin van Aalst Kevinvanaalst@live.nl

    JO13/JO14/JO15 Dennis Lei dennislei@snelnet.net

    JO16/JO17/JO19 Willem van Rooden willemvanrooden64@gmail.com

    Keepers:

    Ook voor het seizoen 2019-2020 is er een keeperstrainer/coördinator. Dit is net als afgelopen seizoen Herman van Hoek. Herman gaat de senioren selectie keepers trainen en ook de jeugdselectie keepers en zal daarnaast als coördinator invulling geven aan de keepersopleiding.

    Hoofdtrainers:

    JO8/JO9 Don Warmerdam femke.warmerdam@hotmail.com

    JO10/JO11 Pim de Groot pimdgroot@gmail.com

    JO12/JO13 Kevin van Aalst kevinvanaalst@live.nl

    JO14/JO15 Arthur Winkelaar arthur.winkelaar@casema.nl

    JO16/JO17 Said Elmahdadi elm@hvc.nl

    JO18/JO19 Ron Wijk 4daltons.ron@gmail.com

    Hoofdleiders:

    JO8/JO9 Don Warmerdam femke.warmerdam@hotmail.com

    JO10/JO11 Vacant

    JO12/JO13 Jurrien Horsman jurrienhorsman@gmail.com

    JO14/JO15 Rob Kors F.huijsmans@quicknet.nl

    JO16/JO17 Vacant

    JO18/JO19 Diana van Anrooij danrooy@hotmail.com

    MO13/15/17/19 Sandra Blokker leonensandra2002@gmail.com

     

    Belangrijk:

    De spelerslijsten worden met grote zorgvuldigheid samengesteld. Wanneer u vindt dat de TJC een speler heeft gemist meld dit dan gemotiveerd aan bij de desbetreffende TJC.

     

     

    ***UITNODIGING SELECTIE ZOMERPROGRAMMA***

    JO8 en JO9 met geboortejaar 2011/2012

    JO8 en JO9 gaan het seizoen 2019/2020 spelen met 5 Selectieteams (6x6 op een kwart veld):

    JO9-1 met 8 x 2e jaars

    JO9-2 met 8 x 2e jaars

    JO9-3 met 8 x 2e jaars

    JO8-1 met 8 x 1e jaars

    JO8-2 met 8 x 1e jaars

     

    Trainers JO8-1: N.N.B.

    Trainers JO8-2: N.N.B

    Trainers JO9-1: Don Warmerdam en Milan Borg

    Trainers JO9-2: Wesley van Vuren en Adam Whelan

    Trainers JO9-3: Gerard van Houten en Gerben Settels

     

    De gehele voorlopige JO8 selectie traint vanaf maandag 27 op:

    Maandag en woensdag van 16:30 uur tot 17:30 uur op veld 3.

     

    De gehele voorlopige JO9 selectie traint vanaf maandag 27 mei op:

    Maandag en woensdag van 17.45 uur tot 18.45 uur op veld 3.

    De volgende spelers zijn hiervoor uitgenodigd:

    Selectiegroep:

    JO9-1 en JO9-2 en JO9-3 selectie met 24 spelers

    1

    Jaroah van Noort (K)

    2

    Justin Warmerdam

    3

    Steven Nagtegaal

    4

    Devano Koudijs

    5

    Timo Gaczynski

    6

    Maks Gietka

    7

    Jayden Schrama

    8

    Jelle de Boer

    9

    Noah Westra

    10

    Tom de Bruijn

    11

    Scott Rusman

    12

    Beau Dukel

    13

    Joppe Molhuysen

    14

    Beau van der Lans

    15

    Tim Mooijman

    16

    Djayden van het Schip

    17

    Gijs van Houten

    18

    Bas Settels

    19

    Ethan Sofley

    20

    Dani Veen

    21

    Daan Kluck

    22

    Niels Evers (K)

    23

    Steffan Varol

    24

    Casper Plesman

    25

    Brian van Drunen

     

    Selectiegroep:

    JO8-1 en JO8-2 selectie met 16 spelers

    1

    Guus Seehausen

    2

    Jochem van Dijkman

    3

    Mees van Haastrecht

    4

    Luuk Helmers

    5

    Jesse Weijers

    6

    Ryan Willemse

    7

    Mees Hoogkamer

    8

    Xavi Wojnicz

    9

    Teije Lippens

    10

    Esmée Veen

    11

    Ibrahim Dughaim

    12

    Daniel Tait

    13

    Lennert Meirmans

    14

    Alex Nieuwland

    15

    Faas Rietdijk

    16

    Tom Hassing

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    JO10 en JO11 met geboortejaar 2009/2010

    JO10 en JO11 gaan het seizoen 2019/2020 spelen met 5 Selectieteams:

    JO11-1 met 10 x 2e jaars

    JO11-2 met 10 x 2e jaars

    JO10-1 met 8 x 1e jaars

    JO10-2 met 8 x 1e jaars

    JO10-3 met 8 x 1e jaars

     

    Trainers JO10-1: Ricardo de Jong en Nick van de Drift

    Trainers JO10-2: Richard Raamsveld en Martin Koolhaas

    Trainers JO10-3: Rody Heij en Erwin Bouckeart

    Trainers JO11-1: Pim de Groot en Peter van der Reep

    Trainers JO11-2: Frank de Groot en Dion Burger

     

    De gehele voorlopige selectie traint vanaf maandag 27 mei op:

    Maandag en woensdag van 17.45 tot 19.00 uur op veld 4.

     

    De volgende spelers zijn hiervoor uitgenodigd:

     

    Selectiegroep:

    JO10-1 en JO10-2 en JO10-3 selectie

    met 24 spelers

    1

    Thomas van den Akker

    2

    Dani Meeldijk

    3

    Elan Huisman

    4

    Roan van Leeuwen

    5

    Noah Kwaschny

    6

    Thiemo Kilsdonk

    7

    Tijn van der Lans

    8

    Timmo van der Lans

    9

    Pim Rovers

    10

    Mees Hoogkamer

    11

    Max van der Wolf

    12

    Tim Hotton

    13

    Xavi Raamsveld

    14

    Garabia Krinikadze

    15

    Bram Bouckaert

    16

    Thijs van Dooren

    17

    Tobin van der Lans

    18

    Oscar Savelsbergh

    19

    Koen Meinster

    20

    Jesper van Eijsden

    21

    Ryan Heij (K)

    22

    Jochem Sprink

    23

    Mees Wapstra (K)

    24

    Karlijn Hoogkamer

     

    Selectiegroep:

    JO11-1 en JO11-2 selectie

    met 21 spelers

    1

    Benjamin Hanlon

    2

    Tijl Lieverse

    3

    Muur Heus

    4

    Koen de Swart

    5

    Mats van de Reep

    6

    Rijk Hermans

    7

    Jim Jansen

    8

    Mike Nyenhuis

    9

    Jaylen Verschoor

    10

    Max van der Zon

    11

    Klaas Burger

    12

    Aiden van der Riet

    13

    Colin de Groot

    14

    Ayden de Groot

    15

    Job Lokhorst

    16

    Jayden Koudijs (K)

    17

    Boy Levering

    18

    Kick Hulsbosch

    19

    Brad Persoon

    20

    Patrick Mpanzo

    21

    Jelte Weijers

    22

    Yousif Shaima

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    JO13-1 en JO13-2 met geboortejaar 2007/2008

    JO12 en JO13 gaan het seizoen 2019/2020 spelen met 2 Selectieteams:

    JO13-1 met 14 x 2e jaars

    JO13-2 met 15 x 1e jaars

     

    Trainers JO13-1: Kevin van Aalst en Sep Beers

    Trainers JO13-2: Jeffrey Rovekamp en Roy Zeegers

     

    De gehele voorlopige selectie traint vanaf maandag 27 mei op:

    Maandag en woensdag van 18:45 tot 20:00 uur op veld 3.

     

    De volgende spelers zijn hiervoor uitgenodigd:

     

    Selectiegroep: JO13-1 met 16 spelers

    1

    Huub Jongsma (K)

    2

    Sem Janssen

    3

    Dylan Aanhane

    4

    Yesteny Heemskerk

    5

    Vince van der Lans

    6

    Roel van de Lans

    7

    Lorenzo van der Meer

    8

    Jelte van Hesteren

    9

    Damian Tavares

    10

    Moos Lommerse

    11

    Ryan Elmahdadi

    12

    Kayan Degenaars

    13

    Mohammed Youssef

    14

    Timo van Haaften

    15

    Viggo Volkert

    16

    Scott van Dam

     

     

     

    Selectiegroep:

    JO13-2 met 18 spelers

    1

    Dylan Schrama (K)

    2

    Reinout Jongbloed (K)

    3

    Daniel Borg

    4

    Kiki Horvath

    5

    Ryan Warmerdam

    6

    Mikai Zandwijk

    7

    Boris Roelen

    8

    Wessel van der Lans

    9

    Victorio Mpanzo

    10

    Mael Moukila

    11

    Simon Tromp

    12

    Elsa Sliep

    13

    Dylan Schipper

    14

    Nick Smit

    15

    Jelle Dulk

    16

    Casper Kuyt

    17

    Dylan Draijer

    18

    Mathijs Meiland

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    JO14 en JO15 met geboortejaar 2005/2006

    JO14 en JO15 gaan het seizoen 2019/2020 spelen met 2 Selectieteams:

    JO15-1 met 15 x 2e jaars

    JO14-1 met 15 x 1e jaars

     

    Trainers JO15: Arthur Winkelaar, Michel Warmerdam en Stephan Brus

    Trainers JO14: Willem van Rooden en Aiden Ryan

     

     

    De gehele voorlopige selectie traint vanaf maandag 27 mei op:

    Maandag en woensdag van 19.00 tot 20.15 uur op veld 4.

     

    De volgende spelers zijn hiervoor uitgenodigd:

     

     

    Selectiegroep:

    JO14 met 17 spelers

    1

    Sam van Berk

    2

    Giovanni Blank

    3

    Brent Ekkel

    4

    Rutger Heemskerk

    5

    Hein Hermans (K)

    6

    Kevin Heus

    7

    Cense Hoogendoorn

    8

    Sem van Kampen

    9

    Noah van Rijs

    10

    Niels Stroombergen

    11

    Jens van Trigt

    12

    Jordi Vermeulen

    13

    Pieter de Vreugd

    14

    Luuk de Swart

    15

    Thijmen de Boer

    16

    Milan Alkemade

    17

    Max Keijzers

     

     

    Selectiegroep:

    JO15 met 18 spelers

    1

    Mika Broekhuizen

    2

    Stijn Koper

    3

    Jilles Sliep

    4

    Rik van Rootselaar

    5

    Douwe Jonker

    6

    Milan Borg

    7

    Teun Visser

    8

    Lisa Hartman

    9

    Yelte Bouwmeester (K)

    10

    Adam Whelan

    11

    Jakub Knowczyk

    12

    Vicente Gil Palmero (K)

    13

    Tycho Heus

    14

    Lex Vianen

    15

    Nick Warmerdam

    16

    Thomas Faber

    17

    Ali Talaat

    18

    Hero de Lijster

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    JO16 en JO17 met geboortejaar 2003/2004

    De JO16 en JO17 gaat het seizoen 2019/2020 spelen met 2 selectieteams.

    JO17-1 met 15 spelers 1e en 2e jaars

    JO16-1 met 15 spelers 1e jaars

     

    Trainers JO17: Said Elmahdadi en Dennis Lei

    Trainers JO16: Joris van Dongen, Rick Oerlemans en Kay van Anrooij

     

    De gehele voorlopige selectie traint vanaf maandag 27 mei op:

    Maandag en woensdag van 20.00 tot 21.15 uur op veld 3.

     

    De volgende spelers zijn hiervoor uitgenodigd:

     

    Selectiegroep:

    JO16 met 22 spelers

    1

    Milo Houttuin (K)

    2

    Jochem Heemskerk

    3

    Huub Waasdorp

    4

    Niels van Hesteren

    5

    Ghi-Ferron Sloos

    6

    Dennis Slobbe

    7

    Gus Duivenvoorde

    8

    Steijn van den Berg

    9

    Arco Veen

    10

    Stef Plomp

    11

    Mick Kelder

    12

    Lisa van Dooren

    13

    Wout Appels

    14

    Rick Blokker

    15

    Jairo Mulder

    16

    Matthias Spiekman

    17

    Stefan Janssen

    18

    Quinten Antonia

    19

    Thijs Pouw

    20

    Patrick Corbett

    21

    Nick Matthijsse

    22

    Bram van Schaik

     

    Selectiegroep:

    JO17 met 13 spelers

    1

    Thomas Winkel (K)

    2

    Sybe Schimmel (K)

    3

    Timothy Adams

    4

    Jesper Warmerdam

    5

    Kaj Stieding

    6

    Wessel Zwart

    7

    Max Hermans

    8

    Sten Houtzager

    9

    Ties Groot

    10

    Damian Krispijn

    11

    Boyd Sluyter

    12

    Thomas de Jonge

    13

    Joey Vink

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    JO19 met geboortejaar 2001/2002

    JO19 gaat het seizoen 2019/2020 spelen met 1 selectieteam

    JO19-1 zaterdag met 15 spelers

     

    Trainers JO19-1 zaterdag: Ron Wijk, Erik van Vuren en Nigel Witte

     

    De gehele voorlopige selectie traint vanaf maandag 27 mei op:

    Maandag en woensdag van 20.00 tot 21.30 uur op veld 1.

     

    De volgende spelers zijn hiervoor uitgenodigd:

     

    Selectiegroep:

    JO19 met 12 spelers

    1

    Justin van Vuren (K)

    2

    Achraf Aanhane

    3

    Bas van der Zwet

    4

    Max Janssen

    5

    Sam van der Lip

    6

    Daan Schimmel

    7

    Mark Vennik

    8

    Wesley van Vuren

    9

    Niels Stroombergen

    10

    Thomas Goedhart

    11