• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Hillegom sv VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctieFoto
    Mens, RubyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Mens-Klinkenberg, ChristineOverige stafTeammanager
    Nuijens, CeesTechnische stafHoofdcoach
    Scheeringa, EsmeeOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 11:00Hillegom sv VR1 - Overbos sv. VR1Sportpark De Zanderij
    6 jun. 14:00EMM'21 VR1 - Hillegom sv VR1Sportpark Alkemade Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.sv Hillegom Mini 2 - VEW Mini 20 - 0
    14 mei.Legends 2 Maurice v.d. Lans - Legends 10 Smerko Kroszynski2 - 3
    14 mei.Legends 13 Hans van Marsbergen - Legends 7 Peter Veldt0 - 0
    14 mei.Legends 9 Rob Hoogkamer - Legends 15 Jelle Smits6 - 4
    14 mei.Legends 1 Martijn de Ridder - Legends 12 Tijmen de Boer2 - 0
    14 mei.Legends 4 John Warmerdam - Legends 5 Peter Dedel4 - 3
    14 mei.Legends 8 Barry Houtzager - Legends 3 Olaf de Wagt9 - 0
    15 mei.Hillegom sv VR1 - Limmen VR15 - 3
    18 mei.sv Hillegom JO9-1 - fc Lisse JO9-10 - 0
    21 mei.Legends 5 Peter Dedel - Legends 12 Tijmen de Boer1 - 4
  • Poulestanden Hillegom sv VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 VR118171071205152
    2Always Forward VR118104448222634
    3V.V. Bergen VR118103539291033
    4DWOW Vr11893639281130
    5KFC VR11892738241429
    6Hillegom sv VR1188554740729
    7Overbos sv. VR1198294738926
    8Medemblik FC Vr11870113862-2421
    9EMM'21 VR11832131852-3411
    10Limmen Vr11932143367-3411
    11WSV 1930 VR11824122460-3610
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Burg, Eveline van derTeamspeler
    Damen, KarlijnTeamspeler
    Dedel, IrisTeamspeler
    Dongen, Susan vanTeamspeler
    Houtzager, LisanneTeamspeler
    Idzardi, ShannonTeamspeler
    Jansen, TessaTeamspeler
    Jong, Elise deTeamspeler
    Maas, MaureenTeamspeler
    Mosterd, RonaTeamspeler
    Nederstigt, FemkeTeamspeler
    Nobelen, Chantal vanTeamspeler
    Renting-Hoekman, KimberleyTeamspeler
    Schotman, RobinTeamspeler
    Veldt, Demi van derTeamspeler
    Wees, Sidney vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.