• VR1 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Groot, Ilona deOverige stafTeammanager
    Mens-Klinkenberg, ChristineOverige stafTeammanager
    Nuijens, CeesTechnische staf
    Simons, FerlinTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Swagerman, MelindaOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hillegom sv VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Velsen Rkvv VR122171491286352
    2Winkel Vr122143555292645
    3WVC VR122115631191238
    4Kennemers (de) VR12211383426836
    5Hillegom sv VR12210663124736
    6KFC VR1229673433133
    7Limmen Vr12295850391132
    8FCM Vr-12292115663-729
    9Floreant VR1217592827126
    10Overbos sv. VR12274114354-1125
    11Purmerland VR12251162057-3713
    12Goy 't VR12103181892-74-4

    Poulestanden Hillegom sv VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv VR111003213
    2Geel Wit '20 sv. Vr1100123-10

    Poulestanden Hillegom sv VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS afc VR132019276
    2Hillegom sv VR132019546
    3Kennemers (de) VR132017346
    4Meern De Vr13003116-150

    Poulestanden Hillegom sv VR1 (B2480 Vrouwen beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS VR211005143
    2Hillegom sv VR1100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burg, Eveline van derTeamspeler
    Goedhart, JuliaTeamspeler
    Groot, Ilona deTeamspeler
    Idzardi, ShannonTeamspeler
    Jong, Elise deTeamspeler
    Middelkoop, DeniseTeamspeler
    Nederstigt, FemkeTeamspeler
    Nobelen, Chantal vanTeamspeler
    Peet, Rowan v.d.Teamspeler
    Schotman, RobinTeamspeler
    Swagerman, MelindaTeamspeler
    Veldt, Demi van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.