• VR2 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Mens-Klinkenberg, ChristineOverige stafStandaard functie
    Nieuwenhuizen, Kimberly vanOverige stafTeammanager
    Nuyens, DanielTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 12:00Stompwijk'92 VR1 - Hillegom sv VR2Sportpark Meerhorst
    2 feb. 11:30Geel Wit '20 sv. VR1 - Hillegom sv VR2Sportpark Geel Wit'20
    9 feb. 13:00Hillegom sv VR2 - Bernardus VR1Sportpark De Zanderij
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hillegom sv VR2 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CSW VR232015326
    2FC Uitgeest Vr131117344
    3Hillegom sv VR231114404
    4Overbos sv. VR2310239-63

    Poulestanden Hillegom sv VR2 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVC VR11111005985133
    2DSOV VR11172232211123
    3Geel Wit '20 sv. Vr1117042925421
    4Hillegom sv VR2116232191220
    5Velsen Rkvv VR21162331211020
    6Overbos sv. VR2115062421315
    7Bernardus VR1115062624215
    8SEP VR2114252126-514
    9SJC VR1114162323013
    10Stompwijk'92 VR1113171832-1410
    11Koninklijke HFC VR1111191754-374
    12RKDEO VR2111191249-374
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Damen, KarlijnTeamspeler
    Dongen, Susan vanTeamspeler
    Eeden, Winnie vanTeamspeler
    Houtzager, LisanneTeamspeler
    Jansen, TessaTeamspeler
    Jong, Sharon deTeamspeler
    Maas, JuliaTeamspeler
    Ogbee, HumbolinaTeamspeler
    Porcelijn, IrisTeamspeler
    Scheeringa, EsmeeTeamspeler
    Schotman, RobinTeamspeler
    Vuren, Robin vanTeamspeler
    Wees, Sidney vanTeamspeler
    Witte, SamanthaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.