• Ron Bouman nieuwe hoofdtrainer SV Hillegom volgend seizoen

    Het bestuur van SV Hillegom deelt mede dat Ron Bouman de hoofdtrainer zal zijn van SV Hillegom in seizoen 2019-2020. Deze week is het bestuur tot overeenkomst gekomen met Ron.

    Medio maart werd afscheid genomen van Stefan Teeken en werd Bas Naber aangesteld als interim trainer tot einde dit seizoen. Het bestuur moest daarom op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. SV Hillegom speelt dit seizoen 2018-2019 voor het 3e achtereenvolgende jaar in de 1e klasse, maar strijd dit seizoenseinde voor handhaving in deze klasse.

    Ron Bouman (53) is momenteel trainer van DEM zaterdag. Als hoofdtrainer is hij eerder actief geweest bij VSV, FC Uitgeest en DEM zondag en als assistent trainer bij FC Lisse zaterdag. Als voetballer heeft hij op hoofdklasse- en eerste klasse niveau gespeeld bij DEM, FC Lisse zaterdag en Stormvogels. Ron woont in Beverwijk en is in het dagelijks leven werkzaam bij de Belastingdien