• Programma wedstrijden deze week

    Datum/TijdThuisteamUitteamScheidsrechters
    28 sep. 20:10Os Lusitanos VR2Hillegom sv VR1Afgeschermd (Scheidsrechter)
    29 sep. 19:30Ouderkerk sv. JO19-1Hillegom sv JO19-1Afgeschermd (Scheidsrechter)
    30 sep. 08:00Rondje HillegomRondje Hillegom
    30 sep. 08:30HBC JO11-4Hillegom sv JO11-3
    30 sep. 08:30Overbos sv. JO9-1Hillegom sv JO9-2R. (Roy) Mesman (Spelbegeleider)
    30 sep. 08:30Kon. HFC JO13-3JMHillegom sv JO13-1
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO12-2UNO vv JO12-2Afgeschermd (Scheidsrechter)
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO11-4BSM sv JO11-2
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO8-3VVC fc JO8-3
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO8-4VVC fc JO8-4
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO9-4Koninklijke HFC JO9-13
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO14-3VVC fc JO14-4
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO14-1IJmuiden vv. JO14-1J (Johan) Biskanter (Assistent-scheidsrechter), J. (Jochem) Puts (Assistent-scheidsrechter), D. (Danny) Bouckaert (Scheidsrechter)
    30 sep. 08:45Hillegom sv MO13-1Quick Boys MO13-1T.J.H. (Timo) van der Zwet (Scheidsrechter)
    30 sep. 08:45Hillegom sv JO9-3Hoofddorp s.v. JO9-7
    30 sep. 09:00Legmeeervogels Mini 1
    30 sep. 09:30VVC fc JO11-6Hillegom sv JO11-5JM
    30 sep. 09:30Overbos sv. JO10-2Hillegom sv JO10-2
    30 sep. 09:30DSS JO9-1Hillegom sv JO9-1
    30 sep. 09:30sv Hillegom Mini 1EDO Mini 1
    30 sep. 10:00HBC JO8-2Hillegom sv JO8-2
    30 sep. 10:15Hillegom sv JO10-4Hoofddorp s.v. JO10-9
    30 sep. 10:15Hillegom sv JO10-1Koninklijke HFC JO10-2
    30 sep. 10:15Hillegom sv JO8-5Hoofddorp s.v. JO8-10
    30 sep. 10:15Hillegom sv JO9-5DSOV JO9-1
    30 sep. 10:15Hoofddorp s.v. JO11-3Hillegom sv JO11-2
    30 sep. 10:15Ouderkerk sv. JO8-1Hillegom sv JO8-1J. (Jeroen) Ooyevaar (Spelbegeleider)
    30 sep. 10:15ARC MO15-3Hillegom sv MO15-1
    30 sep. 10:30Hillegom sv JO11-1Legmeervogels JO11-1T.J.P. (Thomas) Nagtegaal (Scheidsrechter)
    30 sep. 10:30Hillegom sv JO15-3DSS JO15-2A (Adrie) Bot (Scheidsrechter)
    30 sep. 10:30DIOS sv. JO12-2Hillegom sv JO12-1
    30 sep. 10:45Hillegom sv JO13-2Hoofddorp s.v. JO13-5
    30 sep. 10:45Hillegom sv JO15-1Geel Wit '20 sv. JO15-1K. (Kars) van Oijen (Scheidsrechter)
    30 sep. 10:50ADO '20 JO19-1Hillegom sv JO19-1R. (Robin) Wagemans (Scheidsrechter), M. (Michel) Warmerdam (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    30 sep. 11:30Hillegom sv JO10-3Overbos sv. MO10-1
    30 sep. 11:30HBC JO13-3Hillegom sv JO13-3J.J. (Jan) Zwarter (Scheidsrechter)
    30 sep. 12:00VVC fc JO14-2Hillegom sv JO14-2
    30 sep. 12:15Hoofddorp s.v. JO9-10Hillegom sv JO9-6
    30 sep. 12:15Velsen Rkvv O23-2Hillegom sv O23-2
    30 sep. 12:30RCH O23-1Hillegom sv O23-1
    30 sep. 12:30Hoofddorp s.v. JO15-4Hillegom sv JO15-2
    30 sep. 12:45Hillegom sv 2ODIN 59 4Afgeschermd (Scheidsrechter)
    30 sep. 12:45Hillegom sv JO16-1Foreholte JO16-2
    30 sep. 12:45Hillegom sv JO18-1VVC fc JO18-2M.J.C. (Marco) Broekhuizen (Scheidsrechter)
    30 sep. 12:45Hillegom sv MO17-2FC Aalsmeer MO17-2W.K. (Wessel) de Haas (Scheidsrechter)
    30 sep. 12:45Limmen MO17-1Hillegom sv MO17-1J.A.C. (John) Twisk (Scheidsrechter)
    30 sep. 13:30Hoofddorp s.v. JO10-10Hillegom sv JO10-5
    30 sep. 13:30Hoofddorp s.v. JO10-11Hillegom sv JO10-6
    30 sep. 14:30Olympia Haarlem 3Hillegom sv 4H.P. (Harry) Geeven (Scheidsrechter)
    30 sep. 14:45Rijnsburgse Boys JO17-2Hillegom sv JO17-2
    30 sep. 15:00Hillegom sv 3RODA '23 Rksv 2J.W (Bram) Koehler (Assistent-scheidsrechter), M. (Mario) van Lierop (Scheidsrechter)
    30 sep. 15:00Hillegom sv O23-3RKAVIC O23-1R.T. (Renรฉ) Stroombergen (Scheidsrechter)
    30 sep. 15:00VVC fc JO18-3Hillegom sv JO18-3
    30 sep. 15:00Hoofddorp s.v. JO15-6Hillegom sv JO15-4
    30 sep. 15:00Legends 1 Martijn de RidderLegends 13 Roy Schimmel
    30 sep. 15:00Legends 7 Peter VeldtLegends 10 Smerko Kroszynski
    30 sep. 15:00Legends 4 John WarmerdamLegends 8 Barry Houtzager
    30 sep. 15:00Legends 5 Peter DedelLegends 3 Olaf de Wagt
    30 sep. 15:00Legends 16 Ralph BurgerhoutLegends 17 Maarten Tromp
    30 sep. 15:00Legends 15 Jelle SmitsLegends 9 Rob Hoogkamer
    30 sep. 15:00Legends 2 Maurice v.d. LansLegends 12 Tijmen de Boer
    30 sep. 15:15Hillegom sv JO17-1DIOS sv. JO17-1N. (Nick) Duwel (Scheidsrechter)
    30 sep. 16:15Quick Boys JO18-2Hillegom sv JO18-2
    30 sep. 16:30UNO vv 4Hillegom sv 5Z. (Zahava) Eliasi (Scheidsrechter)
    1 okt. 11:00Hillegom sv VR1Antibarbari VR1J.A. (Jeffrey) Verzijden (Scheidsrechter)
    1 okt. 11:30Hillegom sv 3Roodenburg 3
    1 okt. 11:30Sporting Martinus 2Hillegom sv 2R. (Rob) Floor (Scheidsrechter)
    1 okt. 12:00Overbos sv. 5Hillegom sv 5
    1 okt. 12:00Altior 4Hillegom sv 4C.A. (Kees) Groen in 't Woud (Scheidsrechter)
    1 okt. 14:00Velsen Rkvv 1Hillegom sv 1J.J. (Juroen) Koene (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    2 okt. 20:00Hillegom sv VR1Exstudiantes Amsterdam VR1A.S. (Ad) Menig (Scheidsrechter)
    2 okt. 20:55Hillegom sv 1Counters (The) 3A.S. (Ad) Menig (Scheidsrechter)
    4 okt. 19:15DSK 1Hillegom sv 2
    6 okt. 20:00Hillegom sv VR18+1Hillegom sv VR18+2
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    22 sep.Hillegom sv VR18+1DSS VR18+11 - 0
    22 sep.DEVO'58 VR18+1Hillegom sv VR18+20 - 0
    22 sep.Hillegom sv VR18+2Hillegom sv VR18+10 - 4
    22 sep.Hillegom sv JO19-1SVIJ JO19-12 - 7
    22 sep.Hillegom sv VR18+1DEVO'58 VR18+10 - 2
    22 sep.DSS VR18+1Hillegom sv VR18+22 - 1
    23 sep.Alliance '22 sv. JO13-2sv Hillegom JO13-24 - 1
    23 sep.sv Hillegom JO11-5RKDES JO11-33 - 2
    23 sep.sv Hillegom JO11-2Geel Wit '20 sv. JO11-13 - 10
    23 sep.sv Hillegom JO13-3VEW JO13-23 - 3
    23 sep.sv Hillegom JO13-1VVC fc JO13-10 - 5
    23 sep.Katwijk MO13-1sv Hillegom MO13-11 - 1
    23 sep. SCW Mini 10 - 0
    23 sep.HBC JO11-5sv Hillegom JO11-44 - 5
    23 sep.FC Aalsmeer JO15-2sv Hillegom JO15-3-1 - 1
    23 sep.sv Hillegom JO12-1UNO vv JO12-15 - 2
    23 sep.sv Hillegom JO11-3Koninklijke HFC JO11-1129 - 0
    23 sep.sv Hillegom JO14-2Hoofddorp s.v. JO14-52 - 2
    23 sep.sv Hillegom MO15-1Alphense Boys MO15-11 - 2
    23 sep.DIOS sv. JO12-3sv Hillegom JO12-22 - 8
    23 sep.sv Hillegom JO17-2SV Warmunda, JO17-14 - 4
    23 sep.Onze Gezellen JO11-1sv Hillegom JO11-110 - 2
    23 sep.Overbos sv. JO17-1sv Hillegom JO17-12 - 4
    23 sep.Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-1sv Hillegom JO15-12 - 4
    23 sep.sv Hillegom MO17-1-DEM (RKVV) MO17-10 - 1
    23 sep.RKDES JO18-1sv Hillegom JO18-13 - 4
    23 sep.Hillegom sv O23-1FC Lisse O23-23 - 0
    23 sep.Hillegom sv 5Hoofddorp s.v. 31 - 5
    23 sep.sv Hillegom JO15-2HBC JO15-13 - 2
    23 sep.Hillegom sv O23-2vv Zwanenburg O23-16 - 1
    23 sep.Legmeervogels 3Hillegom sv 33 - 5
    23 sep.DSOV JO14-1sv Hillegom JO14-12 - 4
    23 sep.Hoofddorp s.v. MO17-2Hillegom sv MO17-24 - 1
    23 sep.Ter Leede 7Hillegom sv 61 - 2
    23 sep.sv Hillegom JO19-1LSVV JO19-11 - 0
    23 sep.Hillegom sv 4Hoofddorp s.v. 20 - 0
    23 sep.BVC Bloemendaal 2Hillegom sv 21 - 9
    23 sep.Hoofddorp s.v. JO14-7sv Hillegom JO14-35 - 4
    23 sep.Ankaraspor FC O23-2Hillegom sv O23-34 - 2
    23 sep.Hillegom sv 1ZOB 12 - 2
    24 sep.Hillegom sv 2AFC 24 - 4
    24 sep.Hillegom sv 4Altior 31 - 3
    24 sep.S.V. Kickers '69 2Hillegom sv 33 - 4
    24 sep.Volendam (rkav) VR1Hillegom sv VR15 - 2
    25 sep.Hillegom sv 2Olympia Haarlem 2418 - 0