• Programma deze week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechtersScheidsrechter
    28 mei.VELD ONDERHOUDVELD ONDERHOUD08:00
    28 mei.VELD ONDERHOUDVELD ONDERHOUD08:00
    28 mei.VELD ONDERHOUDVELD ONDERHOUD08:00
    28 mei.Hillegom sv JO13-2Hoofddorp s.v. JO13-308:45D. (Dennis) Pijnaker (Scheidsrechter)D. (Dennis) Pijnaker
    28 mei.Voorschoten`97 JO14-1Hillegom sv JO14-109:00M.M. (Maurice) Plandsoen (Scheidsrechter)M.M. (Maurice) Plandsoen
    28 mei.Toernooi ARCHillegom sv JO8-109:00
    28 mei.mini trainingmini training09:30
    28 mei.HVV JO19-1Hillegom sv JO19-110:15F.M. (Frans) van Leeuwen (Scheidsrechter)F.M. (Frans) van Leeuwen
    28 mei.Hillegom sv JO15-1Overbos sv. JO15-110:45A (Adrie) Bot (Scheidsrechter)A (Adrie) Bot
    28 mei.Hoofddorp s.v. JO13-6Hillegom sv JO13-312:00S. (Stefano) Flameling (Scheidsrechter)S. (Stefano) Flameling
    28 mei.United sv/DAVO JO14-1Hillegom sv JO14-212:00
    28 mei.Toernooi KFCHillegom sv JO9-112:00
    28 mei.Hillegom sv JO17-2FC Aalsmeer JO17-112:45M.J.C. (Marco) Broekhuizen (Scheidsrechter)M.J.C. (Marco) Broekhuizen
    28 mei.Katwijk 5Hillegom sv 612:45
    28 mei.Foreholte JO19-2Hillegom sv JO19-312:45R. (Rene) Abbink (Scheidsrechter)R. (Rene) Abbink
    28 mei.Stolwijk JO18-1Hillegom sv JO18-113:00C.A.J. (Christian) Nederend (Scheidsrechter)C.A.J. (Christian) Nederend
    28 mei.Bloemendaal JO16-2Hillegom sv JO16-113:15
    28 mei.LSVV 70 2Hillegom sv 414:30M.T. (Maarten) Visser (Scheidsrechter)M.T. (Maarten) Visser
    28 mei.Noordwijk 5Hillegom sv 214:30T. (Tomasz) Görski (Scheidsrechter)T. (Tomasz) Görski
    28 mei.Hillegom sv JO17-1Wilhelmus JO17-115:00W. (Wessel) Hoogkamer (Scheidsrechter)W. (Wessel) Hoogkamer
    28 mei.Barendrecht MO19-1Hillegom sv MO19-115:00P. (Peter) Euser (Scheidsrechter)P. (Peter) Euser
    28 mei.Legends 2 Maurice v.d. LansLegends 7 Peter Veldt15:00
    28 mei.Legends 10 Smerko KroszynskiLegends 15 Jelle Smits15:00
    28 mei.Legends 13 Hans van MarsbergenLegends 9 Rob Hoogkamer15:00
    28 mei.Legends 1 Martijn de RidderLegends 5 Peter Dedel15:00
    28 mei.Legends 12 Tijmen de BoerLegends 3 Olaf de Wagt15:00
    28 mei.Legends 4 John WarmerdamLegends 8 Barry Houtzager15:00
    29 mei.EMM'21 12Hillegom sv 810:00
    29 mei.Hillegom sv VR1Overbos sv. VR111:00B. (Ben) ter Hofstede (Scheidsrechter), R. (Ruby) Mens (Assistent-scheidsrechter)B. (Ben) ter Hofstede
    29 mei.Hillegom sv 3Quick 311:00C. (Cornelis) Beij (Scheidsrechter)C. (Cornelis) Beij
    29 mei.Hillegom sv 5Olympia Haarlem 211:30R.T. (René) Stroombergen (Scheidsrechter)R.T. (René) Stroombergen
    29 mei.Hillegom sv 7DIOS sv. 613:00S. (Sander) van der Linden (Scheidsrechter)S. (Sander) van der Linden
    29 mei.Hillegom sv 4Alliance '22 sv. 214:00
    29 mei.Legmeervogels 1Hillegom sv 114:30C.D. (Christiaan) Peetoom (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), R (René) van der Nolk van Gogh (Assistent-scheidsrechter)C.D. (Christiaan) Peetoom
    29 mei.Heemstede hfc 3Hillegom sv 615:00
    30 mei.Hillegom sv VR1Os Lusitanos VR220:00
    30 mei.Hillegom sv 1Demi Sport 220:55K. (Kevin) Dinkelberg (Scheidsrechter)K. (Kevin) Dinkelberg
    30 mei.Hillegom sv 2DVS Haarlem 321:50K. (Kevin) Dinkelberg (Scheidsrechter)K. (Kevin) Dinkelberg
    1 jun.Hillegom sv JO14-2Ter Leede JO14-218:15
    1 jun.VEP JO18-1Hillegom sv JO18-119:00A. (Arian) Brouwer (Scheidsrechter)A. (Arian) Brouwer
    1 jun.ASC 7Hillegom sv 919:30
    1 jun.Hillegom sv JO14-1Ter Leede JO14-119:45Bouckaert, D. (Danny)Bouckaert, D. (Danny)
    1 jun.Hillegom sv 6ASC 420:00N. (Nick) Duwel (Scheidsrechter)N. (Nick) Duwel
  • Programma volgende week

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechters
    4 jun. 08:00VELD ONDERHOUDVELD ONDERHOUD
    4 jun. 08:00VELD ONDERHOUDVELD ONDERHOUD
    4 jun. 08:00VELD ONDERHOUDVELD ONDERHOUD
    4 jun. 08:45Hillegom JO14-1 2022/2023Foreholte JO14-1 2022/2023
    4 jun. 10:30Hillegom sv JO13-3HBC JO13-2
    4 jun. 10:30Noordwijk JO19-1Hillegom sv JO19-3J. (Koos) Scheerstra (Scheidsrechter)
    4 jun. 10:30sv Hillegom JO18-1 2022-2023Volwijckers JO18-1 2022-2023Scheidsrechter, E. (Eigen)
    4 jun. 11:00Hillegom sv JO13-2Ouders JO13-2
    4 jun. 11:00Hillegom sv JO16-1UVS JO16-1
    4 jun. 12:45SV Hillegom JO17-1 2022-2023Concordia JO17-1 2022-2023
    4 jun. 12:45SV Hillegom JO19-1 2022-2023Concordia JO19-1 2022-2023Doest, M. (Martijn)
    4 jun. 13:00Toernooi Quick BoysHillegom sv JO9-2
    4 jun. 14:00Hillegom sv 3Woubrugge 2Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    4 jun. 15:00Hillegom sv 4Football Factory 2R. (Ramon) Dam (Scheidsrechter)
    4 jun. 15:00Hillegom sv JO19-5RCL JO19-2P.Ph.M. (Peter) v.d. Zande (Scheidsrechter)
    6 jun. 11:00Hillegom sv 2Kampong 2R. (Rob) Floor (Scheidsrechter)
    6 jun. 11:15EMM'21 2Hillegom sv 3Afgeschermd (Scheidsrechter)
    6 jun. 12:00DIOS sv. 2Hillegom sv 4
    6 jun. 13:30Toernooi fc RijnvogelsHillegom sv JO11-3
    6 jun. 14:00EMM'21 VR1Hillegom sv VR1
    6 jun. 14:30Hillegom sv 1Kampong 1L.W.M. (Leo) Apperloo (Assistent-scheidsrechter), N. (Nedal) Issa (Assistent-scheidsrechter), R. (Ramon) Westhoff (Scheidsrechter)
    8 jun. 20:00Hillegom sv JO19-5Rijnvogels, fc JO19-2
    9 jun. 19:00sv Hillegom JO13-1 2022-2023Overbos JO13-1 2022-2023
  • Programma komende tijd

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechters
    10 jun. 19:15IJmuiden vv. 1Hillegom sv 1E. (Erik) Wieringa (Scheidsrechter)
    10 jun. 20:10ZVS/De Stal 2Hillegom sv 2
    11 jun. 12:30Alphia JO18-1sv Hillegom JO18-1
    11 jun. 12:30sv Hillegom JO18-1 2022-2023Rijnsburgse Boys JO18-1 2022-2023Broekhuizen, M.J.C. (Marco)
    11 jun. 12:45Hillegom sv 2Noordwijk 5
    11 jun. 15:00sv Hillegom JO19-1SDZ JO19-1Doest, M. (Martijn)
    11 jun. 16:00SJC 3Hillegom sv 6
    12 jun. 09:00Hillegom sv JO13-3sv Hillegom JO13-3
    12 jun. 11:00Hillegom sv 9Nicolaas Boys 5
    12 jun. 12:00Heemstede hfc 4Hillegom sv 7
    14 jun. 20:00sv Hillegom JO19-1 2022-2023Wilhelmus JO19-1 2022-2023Doest, M. (Martijn)
    15 jun. 18:00sv Hillegom JO13-1 2022-2023Ter Leede JO13-1 2022-2023
    18 jun. 10:00SJC JO11-2 2022/2023Hillegom JO11-2 2022/2023
    18 jun. 10:00SJC JO11-1 2022/2023Hillegom JO11-1 2022/2023
    18 jun. 10:30ASW JO18-1sv Hillegom JO18-1
    18 jun. 10:30sv Hillegom MO13-1Ouders MO13-1
    18 jun. 12:00Teylingen 2Hillegom sv 2
    18 jun. 12:00Toernooi UVSsv Hillegom JO9-1
    18 jun. 12:45sv Hillegom JO19-1 2022-2023ODIN'59 JO23Doest, M. (Martijn)
    18 jun. 12:45Hillegom JO17-1 2022/2023Ter Leede JO17-1 2022/2023
    18 jun. 13:00Toernooi Quick Boyssv Hillegom JO12-2
    18 jun. 13:00Toernooi Quick Boyssv Hillegom JO12-1
    18 jun. 15:00Hillegom sv 6DoCoS 4
    18 jun. 15:00sv Hillegom JO18-1 2022-20223Foresters JO18-1 2022-2023
    19 jun. 13:00Hillegom sv 7Onze Gezellen 6
    21 jun. 20:00sv Hillegom JO19-1 2022-2023Foreholte JO19-1 2022-2023Doest, M. (Martijn)
    25 jun. 12:15Nootdorp JO19-1sv Hillegom JO19-1