Datum/Tijd | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | ||
---|---|---|---|---|---|
20 mrt. 19:30 | sv Hillegom MO13-1 | Katwijk MO13-1 | K. (Kars) van Oijen (Scheidsrechter) | ||
22 mrt. 19:15 | DSS 2 | Hillegom sv 2 | |||
22 mrt. 20:00 | RKAVV VR18+1 | Hillegom sv VR18+2 | |||
22 mrt. 20:30 | Hillegom sv VR18+2 | Foreholte VR18+1 | |||
22 mrt. 21:00 | Hillegom sv JO19-1 | White Stones JO19-2 | |||
22 mrt. 21:00 | Teylingen VR18+1 | Hillegom sv VR18+2 | |||
23 mrt. 08:45 | FC Lisse MO13-1 | sv Hillegom MO13-1 | |||
23 mrt. 09:00 | sv Hillegom JO12-3 | Geel Wit '20 sv. JO12-5 | T.J.P. (Thomas) Nagtegaal (Scheidsrechter) | ||
23 mrt. 09:00 | sv Hillegom JO12-2 | Alliance '22 sv. JO12-3 | |||
23 mrt. 09:00 | Athletico Club Amsterdam JO10-1 | Hillegom sv JO10-1 | |||
23 mrt. 09:30 | vv Zwanenburg JO8-1 | Hillegom sv JO8-1 | |||
23 mrt. 09:30 | Sporting Martinus JO9-1 | Hillegom sv JO9-1 | |||
23 mrt. 09:30 | Hillegom sv JO11-1 | Koninklijke HFC JO10-1 | |||
23 mrt. 09:30 | Hillegom sv JO11-2 | Koninklijke HFC JO10-2/3 | |||
23 mrt. 10:00 | Hillegom sv JO10-6 | Overbos sv. JO10-5 | |||
23 mrt. 10:30 | sv Hillegom MO17-1- | Legmeervogels MO17-1 | |||
23 mrt. 10:30 | DoCoS MO15-1 | sv Hillegom MO15-1 | D. (David) Huisman (Scheidsrechter) | ||
23 mrt. 10:30 | Hillegom sv JO13-2 | Forza Almere JO13-1 | |||
23 mrt. 10:45 | sv Hillegom JO14-1 | HBC JO14-1 | D. (Danny) Bouckaert (Scheidsrechter) | ||
23 mrt. 10:45 | Hillegom sv JO15-1 | fc Lisse JO15-1 | Haas, W.K. (Wessel) de | ||
23 mrt. 12:00 | Velsen Rkvv O23-2 | Hillegom sv O23-3 | |||
23 mrt. 12:00 | SCW MO17-1 | Hillegom sv MO17-2 | |||
23 mrt. 12:45 | Hillegom sv 6 | EMM'21 4 | |||
23 mrt. 12:45 | Hillegom sv 2 | Castricum FC 3 | N. (Nick) Duwel (Scheidsrechter) | ||
23 mrt. 12:45 | Hillegom sv O23-1 | HVV O23-1 | D.R. (Danny) Derksen (Scheidsrechter) | ||
23 mrt. 12:45 | Abcoude FC JO15-2JM | sv Hillegom JO15-2 | |||
23 mrt. 13:15 | Onze Gezellen JO15-2 | sv Hillegom JO15-4 | |||
23 mrt. 14:30 | UNO vv 2 | Hillegom sv 4 | |||
23 mrt. 14:30 | Overbos sv. 3 | Hillegom sv 5 | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 3 Olaf de Wagt | Legends 1 Martijn de Ridder | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 10 Smerko Kroszynski | Legends 5 Peter Dedel | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 12 Rene van der Post | Legends 15 Jelle Smits | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 17 Maarten Tromp | Legends 2 Maurice van der Lans | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 8 Barry Houtzager | Legends 16 Ralph Burgerhout | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 13 Roy Schimmel | Legends 4 John Warmerdam | |||
23 mrt. 15:00 | Legends 9 Rob Hoogkamer | Legends 7 Peter Veld | |||
23 mrt. 15:15 | sv Hillegom JO19-1 | FC Uitgeest JO19-1 | |||
23 mrt. 16:00 | DIOS sv. O23-1 | Hillegom sv O23-2 | |||
24 mrt. 10:00 | ROAC 5 | Hillegom sv 4 | |||
24 mrt. 11:00 | Hillegom sv VR1 | DWOW VR1 | Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), M.F.L. (Martijn) Rademakers (Scheidsrechter) | ||
24 mrt. 11:00 | vv Zwanenburg 2 | Hillegom sv 2 | H.P. (Huub) Sio (Scheidsrechter) | ||
24 mrt. 11:30 | Hillegom sv 3 | Nicolaas Boys 2 | |||
24 mrt. 14:00 | Hillegom sv 1 | Kolping Boys 1 | R. (Ramon) Westhoff (Scheidsrechter), N. (Noureddine) Guergouri (Assistent-scheidsrechter), B.N. (Barry) Kaaij (Assistent-scheidsrechter) | ||
24 mrt. 15:00 | SCPB'22 7 | Hillegom sv 5 | |||
25 mrt. 20:00 | Hillegom sv 2 | SZV de Toerist 1 | |||
27 mrt. 18:15 | Hillegom sv JO13-1 | FC Lisse JO12-1/2 | |||
27 mrt. 20:15 | Hillegom sv JO18-1 | TEGENSTANDER |